Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Jbt, čovek bi pomislio da igraju OFK Petrovac i Rudar iz Pljevalja kako pišete ovde...

 

Prebacite na Tottenham da vidite šta je zabava... Upravo je Lloris neometan (fizički), u pokušaju da ispuca loptu, napucao čalmom obavijenu glavu Dier-a koji je nepomično stajao na 18m.

Edited by Mercuzzio
  • Haha 2
Link to comment



Jel to 400k funti bruto ili neto? Kako se to gleda u engleskama?


Bruto brate, šta ti misliš, da će da stave do znanja strancima koliki su UK porezi pa da odustanu i odu da igraju u neku tamo Kinu ili Rusiju?
Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ne bi sa ovakvom igrom ni Salah ništa uradio, bojim se.

Arteta razumno, kontrolisano, bez previše rizika, pušta ih da muljaju beskorisno na sredini i skuplja momentalno čim neko na krilu primi loptu.

Feelgood Flopara po svom običaju, uzda se da prođe neko bunarenje ili prekid, kad već protivnik ne dozvoljava njegovima da individualni kvalitet išta urade.

Diaz nikad gori, Jota standardno očajan. Firmino bi ovde možda mogao nešto da izmulja, inače da se nadamo nuli.

:heart:

Link to comment
[emoji813]
Sve sam bio u pravu.

Jota prvi I poslednji dobar potez večeri, i to su morali da mu omoguće Thiago i Ramsdale.

Mnogo bolje drugo poluvreme, LFC veznjaci počeli da igraju licem prema košu, hrabra i inovativna taktika.

Jebaće nas još Martineli, pola sata muke za TAA.
Link to comment
26 minutes ago, Weenie Pooh said:


Diaz nikad gori, Jota standardno očajan. Firmino bi ovde možda mogao nešto da izmulja, inače da se nadamo nuli.

Steta sto je Diaz izasao, sve bi ih pogodio :D

  • Hvala 1
Link to comment

Ubi nas mladost. Odinov sin promaši zicer koji mu je Veron servirao, Ramsdale poklanja gol Joti, Saka predasistira Robertsonu i to je to.

 

Sad se mora dobiti Villu kako-tako.

Link to comment

Odinov sin nije mogao protiv svog srca.

 

Meni je Fabinjo igrač utakmice, uzeo svaku loptu na koju je išao, Matip rame uz rame s njim. Bilo je prvobitno neprijatno gledati Martinelija protiv TAA, ali se Trentara u nekom momentu sabrao pa ovaj mali više nije bio toliko opasan.

 

Arsenal je super, stvarno se nadam da će igrati u LŠ sledeće sezone, deca su spektakl.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, Lancia said:

Steta sto je Diaz izasao, sve bi ih pogodio :D

 

Šta kažeš za Tijaga, zamalo da upiše dve asistencije za tri minuta, po jednu na svakoj strani?

 

image.thumb.png.c2a827e8a767ea85301f0f4edb390cb7.png

 

Lacazette usrao, pa je zato morao na drugoj strani još bolju loptu da pošalje, gleda Manea a traži Jotu.

 

xqozKdm.png

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šta kažeš za Tijaga, zamalo da upiše dve asistencije za tri minuta, po jednu na svakoj strani?

 

image.thumb.png.c2a827e8a767ea85301f0f4edb390cb7.png

 

Lacazette usrao, pa je zato morao na drugoj strani još bolju loptu da pošalje, gleda Manea a traži Jotu.

 

 

 

Iskreno, iznenadjen sam i evo jedem svoju sumnju u njega. Zato je Klop Klop, a ja propala Lancia :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...