Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Dok nisam zaboravio - čestitke Pulđanima na tri boda večeras. Pružićemo dostojan otpor, ali onda će doći ta 4.minuta i Cedricov crveni karton.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Salah rovit ali kažu da će igrati, Gabriel nije trenirao pa možda Tavareš tj. Tierney kao zamena... :unsure:

 

Ne znam šta da vam kažem, ja sam cautiously optimistic oko ishoda večerašnjeg meča. Što je samo po sebi loš znak.

  • Haha 1
Link to comment
On 15.3.2022. at 7:13, ArleKino said:

Nema šanse. Ja kad zamislim mis-meč Mane v Cedric, već imam blagi moždani udar. 

 

Dobro šta je sad ovo, praviš se da ne znaš da Mane od dolaska Diaza nije igrao LW nego samo CF (i to prilično loše)?

Link to comment
25 minutes ago, Lancia said:

Kad je poslednji put Arsenal dobio Liverpula?

 

U onom korona-restartu, Pool već osigurao titulu. 2-1, 3 naprema 24 u šutevima ili tako nešto za Pool koji je poveo golom Manea, a onda VVD i Alisson častili Lacazettea i Nelsona. 

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Salah na klupi.

 

Nije igrao ni u onih 0-2 u Liga-kupu, nije da je neophodan.

 

Kod Arsenala isti tim kao i protiv Leicestera.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Nije igrao ni u onih 0-2 u Liga-kupu, nije da je neophodan.

 

Tada su ga odmarali. Kažu da je ovo prva utakmica koju će propustiti zbog povrede još od 2019. godine, nije normalan čovek :wacko:

 

Doduše nisam siguran da je taj faktoid tačan, propustio je i onaj legendarni revanš protiv Barcelone 2020. Možda misle na PL?

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Tada su ga odmarali. Kažu da je ovo prva utakmica koju će propustiti zbog povrede još od 2019. godine, nije normalan čovek :wacko:

 

Doduše nisam siguran da je taj faktoid tačan, propustio je i onaj legendarni revanš protiv Barcelone 2020. Možda misle na PL?

Sto ne produzite ugovor coveku, sta ste se stisli :fantom:¿ 

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...