Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

 

otkad sam ja to postao "pošten svet"? :D

 

To se tako kaze :D

2 minutes ago, radisa said:

Sad i X igra... :fantom:

Gle ovog kalkulanta :fantom: 

  • Haha 1
Link to comment

Kakav bog debilnih odluka. Voleo bih da čujem objašnjenje zašto na 0-0 sa palasom ne vidiš potrebu da promeniš bilo šta 90'. :huh:

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Kakav bog debilnih odluka. Voleo bih da čujem objašnjenje zašto na 0-0 sa palasom ne vidiš potrebu da promeniš bilo šta 90'. :huh:

 

Kaže svi dobro igrali pa zato nije hteo da ih menja, bilo je samo pitanje vremena kad će nešto ući ali eto, dešava se, šta sad.

 

Kaže još da loša bila trava, tačnije "not perfect", ali dobro™, we played a good game. 

 

Nisam gledao, samo prenosim post-match reakcije ćelavog.

Link to comment

Odgledao pregled...

 

Ovo je jedna od onih utakmica, kad neće da uđe... Mislim, dve stative, Laporte sa 5 metara, potpuno prazan gol, još par puta šanse sa 2-3 metra od gola koje nesrećno odlaze pored stative,,,

 

Odvalio ih je City, ali nije htelo u gol... Barem prema pregledu...

Link to comment
35 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kaže svi dobro igrali pa zato nije hteo da ih menja, bilo je samo pitanje vremena kad će nešto ući ali eto, dešava se, šta sad.

 

Kaže još da loša bila trava, tačnije "not perfect", ali dobro™, we played a good game. 

 

Nisam gledao, samo prenosim post-match reakcije ćelavog.

U Spaniji Pepa i Cavija zovu ''jardinero'' ili vrtlar. Trava i teren moraju da budu u perfektnom stanju, da nista ne ometa tehnicku superiornost, koju gaje :nobles:

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Zlurad said:

I meni se javlja da ce da nas canceluje Arsenal :blush:

 

Nema šanse. Ja kad zamislim mis-meč Mane v Cedric, već imam blagi moždani udar. 

 

Jedino da Ødegaard i Saka odigraju neku luđačku utakmicu u napadu pa da opet izmajmunišemo nekih 3-3 ili 4-4.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Nema šanse. Ja kad zamislim mis-meč Mane v Cedric, već imam blagi moždani udar. 

 

Jedino da Ødegaard i Saka odigraju neku luđačku utakmicu u napadu pa da opet izmajmunišemo nekih 3-3 ili 4-4.

 

Ajde da se nađemo između, da bude časnih 4-3 za nas

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...