Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Ja za to ne bih davao crveni; žuti svakako. 

 

Mršavo od LFC za sada, i dalje deluju umorno, posebno napadači, posebno Salah.

 

Klopp ih po svom običaju cedi do poslednje kapi krvi, posle kad se skrše igraće mu Minamino i Origi.

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja za to ne bih davao crveni; žuti svakako. 

Poslednji igrač, nema namere da se ide na loptu, direktno ide na čoveka sa podignutom nogom... 

 

Meni to crveno samo tako...

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako nema nameru da igra loptu, sklonio je Diaz milisekundu pre njega. Nema tu crvenog. Ali bi žuti morao.

Jeste, nogom je isao prema lopti koja je bila u visini glave, i zato ju je ispruzio i njome udario igrača... Da nije bilo te noge, pa ajde...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Jeste, nogom je isao prema lopti koja je bila u visini glave, i zato ju je ispruzio i njome udario igrača... Da nije bilo te noge, pa ajde...

 

To su milisekunde jbg, lopta je ničija pa ko prvi dođe. Golmanski instinkt je da podigne ruku, nogu, šta god da se odbrani gol. Ne vidim ovde nameru iskreno. A i nije da ga je odvalio kramponima u nos, pa da se uopšte ne priča o nameri. I generalno kad se postigne gol, veća je tolerancija na eventualni prekršaj prilikom šuta. Valjda se smatra da je gol sam po sebi dovoljna nagrada. Ne kaem da odobravam, samo primećujem kako se sudi.

Link to comment
11 minutes ago, radnik said:

Dobar rezultat. Prilicno rutinski. 

 

+1

 

Samo ova povreda Salaha, ne znam šta se desilo. Jel' neko video?

 

Ako je sam od sebe istegao mišić, to se njemu praktično nikad ne dešava, dakle može samo da bude posledica zamora materijala. Svaki minut svake utakmice za klub i reprezentaciju u ligi i tri kup takmičenja ove godine, od toga jedno četiri puta na produžetke. 

 

Možda mu ne bi loše legla jedna kraća pauza, astaghfirullah.

Link to comment

Da je Diaz promasio, bio bi penal i onda bi bio crveni jer poslednji igrac plus 16 metara. Provukao se samo zato sto je Diaz dao go, inace u svakom drugom slucaju ne bi.

 

Sto je forme Pool-a tice, mislim da Klop malo cinculira sa team managementom, jer ne ide da na Brajton ide full press jer koliko za 4 dana igraju sa Arsenalom, pa onda 4 dana kasnije sa Forestom. Da promasuju sanse promasuju, narocito Salahudin, koji krstenu loptu saigracu u 16 nije uputio ima 5 utakmica.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Samo ova povreda Salaha, ne znam šta se desilo. Jel' neko video?

 

Pokazivao Hendersonu posle penala da je zakacio zemlju kad je sutirao sa 10 metara 5 metra pored gola i da je nesto sa zglobom. Zapela noga, nadamo se najboljem. Da se ne povredi pa zdravlje Boze na leto u PSG

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...