Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Bogotac said:

Nece,sad je onaj debil sa frizurom izjavio da zele da iskontrolisu gde ce pare zavrsiti od prodaje,omogucice nesmetano funkcionisanje kluba.

 

Naravno.

 

Bilo bi sjajno da ga nacionalizuju, da bude Royal Chelsea FC, i sve se nastavi po starom.

  • Haha 1
Link to comment

Moram nešto da priupitam, nevezano za aktuelna dešavanja...U svetlu prelaska PL sa SK na Arene, isplati li se poganjati onaj Arena Cloud. Dal je neko probao? Kakvi su utisci?

Link to comment
10 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Moram nešto da priupitam, nevezano za aktuelna dešavanja...U svetlu prelaska PL sa SK na Arene, isplati li se poganjati onaj Arena Cloud. Dal je neko probao? Kakvi su utisci?

 

Uf, to i mene zanima.

U zgradi imam samo mogućnosti za Telekom pa sam uzeo EON smart box i nakačio ga na državni net.

Bukvalno me ništa iz Telekomove ponude ne zanima osim Premier League i ne pada mi na pamet da uzimam njihov paket zbog toga. A gledao bih.

Link to comment
29 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Moram nešto da priupitam, nevezano za aktuelna dešavanja...U svetlu prelaska PL sa SK na Arene, isplati li se poganjati onaj Arena Cloud. Dal je neko probao? Kakvi su utisci?

 

Za Premijer ligu se verovatno isplati. Kad su neke bitne utakmice u kojima igraju Zvezda ili Partizan, tipa derbi, ne radi uopste posto se svi nakace.

Link to comment

Nemojte Arena Cloud, uzmite orionTv, radi po istom prepaid principu, ima Arene, mislim da je ista ili neznatno skuplja cena, a cini mi se da ima mnogo manje korisnika pa je veza stabilnija, nikad mi nista nije seckalo.

 

https://oriontv.rs/

 

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

I šta sad kad su im blokirali račune

Pa pošto ne mogu das posluju, uzeće im 9 bodova i poslati u administraciju... :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:
18 minutes ago, radisa said:
Ovo je čist crveni karton...
 
A nije mu dao ni žuti...
 
jbt...

Pa nije bilo krvi, nesvesti ili otvorenog loma, šta...

PA nije da nismo i to imali, pre godinu i po, pa nije bilo ni žutog, takođe... :fantom:

 

Guraju sudije Liverpool... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...