Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, Profesionalac said:

Izem tu ova covid prvenstva, kad gledam tabelu kao da gledam NBA tabelu. Umesto bodova treba da stave onaj % pobeda. :blink:

 

Imao sam utisak da city beži svima 37 bodova, sad reds-i prišli na 3. Arsenal ima matematičku šansu da prestigne Čelzi kad odigraju zaostale :laugh:. Za mesto u LŠ mi treba kompleksni račun da shvatim ko je realno najbliži.

Nema Arsenal matematičku šansu još uvek. Može da stigne na -2

Link to comment
17 hours ago, Bustin said:

Nema Arsenal matematičku šansu još uvek. Može da stigne na -2

Ma računao sam na presek posle 26 kola.

 

Opa Arteta-time i samo bod manje od ManU sa dve utakmice manje. :)

Link to comment

Od svih ljudi, Nikola' Pepe i Edvard Nketijah unose 1 živost i preokret. A Džaka poslednjih pola sata igra u maniru Rikelmea na desetci i sakriva fudbal. Da je neko pričao da je ovo moguće ne bih vjerova'.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Ovo poslednje mora da bude upisano kao autogol Saa, zar ne? Saam™ je skrenuo loptu ka golu, inače bi je verovatno ugurao Saka na drugoj stativi.

 

Deluje da nije išla u okvir, ali morao bi imati milosti zloglasni panel, Laka ne daje više golove ni na igrici.

  • Haha 1
Link to comment

@Mercuzzio 

 

Lako je tebi protiv nemača pojma iz Severnog Londona, uzeo prvo mesto sa sedam i po minuta :mad:

 

Prvoplasirani Scouser je završio za 2:57, a ja sam dobacio tek do četrnaestog mesta sa osam i po minuta razmišljanja.

 

image.thumb.png.06e9049b69bb8a77f707179e7050e34a.png

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...