Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, radisa said:

Šta ovo bi, jbt... 6-0...

 

Flopara sad već rutinski šilji patku nad Bielsom, a mensčini da bi ove utakmice išle drugačije da Argentinac ima nešto fizički sposobniji igrački kadar. Tvrdoglavo im traži da jurcaju po terenu od prvog do devedesetog, iako ne mogu da izdrže više od šezdeset. 

 

Gol razlika +50, sedamdeset su zabili u 26 utakmica. Prva tri strelca lige iz LFC :smiley_hail:

Link to comment

Leeds polako istice kandidaturu za Championship (dace Bog).

 

Newcastle i Burnley u odlicnoj formi u poslednje vreme dok se prljavci raspadaju 

 

Nadam se i liverpul ce uskoro pasti, dva meseca je proslo od kada su poslednji put izgubili bodove.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Flopara sad već rutinski šilji patku nad Bielsom, a mensčini da bi ove utakmice išle drugačije da Argentinac ima nešto fizički sposobniji igrački kadar. Tvrdoglavo im traži da jurcaju po terenu od prvog do devedesetog, iako ne mogu da izdrže više od šezdeset. 

 

Gol razlika +50, sedamdeset su zabili u 26 utakmica. Prva tri strelca lige iz LFC :smiley_hail:

 

Ne silji Klop nego Bjelsa. Sam si rekao. Liverpool pokusao da smori utakmicu prvih 25 minuta drugog poluvremena i da rutinraju bez golova i bez prevelikog zamaranja al ovi zapeli i jbg.

Link to comment

Izem tu ova covid prvenstva, kad gledam tabelu kao da gledam NBA tabelu. Umesto bodova treba da stave onaj % pobeda. :blink:

 

Imao sam utisak da city beži svima 37 bodova, sad reds-i prišli na 3. Arsenal ima matematičku šansu da prestigne Čelzi kad odigraju zaostale :laugh:. Za mesto u LŠ mi treba kompleksni račun da shvatim ko je realno najbliži.

Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Gle! 

Totenhem je to :fantom:

 

a bazendzijama prijalo prvenstvo Afrike, vratili se ko preporodjeni.


Al ko velim, Konte je to, pa još kupio 2 startera u januaru…

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...