Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Ispravna tabela:

 

image.thumb.png.03f81a1581676aa9aaf3a41d472701bb.png

 

16 minutes ago, pantelia said:

 

Sto ne otvoris neki tab, jos uvek se vide nazivi stranica :D 

 

Otvorio je i Tiananmen 1989 jer je to ipak drugi najšokantniji događaj za Pulđane te godine. :D

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Otvorio je i Tiananmen 1989 jer je to ipak drugi najšokantniji događaj za Pulđane te godine. :D

 

Nisam znao kako se speluje u trenutku objašnjavanja™ na Tviteru :sad:

 

1 hour ago, pantelia said:

Sto ne otvoris neki tab, jos uvek se vide nazivi stranica :D 

 

Vidiš, a zakleo bih se da sam kropovao screenshot. Nekad je forum zahtevao da aplouduješ eksterno a sad te pušta da samo tresneš PrintScreen i Ctrl-V, ulenji se čovek...

 

Dvadesetak tabova nije mnogo.

Link to comment

Odegaard juče izveo moćan dummy, šteta što niđe nemam dokaz za to. Jedino što ima neki vjerski problem da koristi desnu nogu, brat Weenie bi mu mogao reći da šejtan puca samo lijevom.

 

Arsenal je dobio 2-1, ali je igra bila za 4-0. Ne pamtim da sam u VAR-eri vidio utakmicu u koju je sudija ušao sa agendom da jedan tim više izmasakrira. Dva penala nije sudio za Arsenal kod 0-0 (rukom blokiran šut Cedrica, faul nad Whiteom). Smith Rowe 9 golova u ligi, 10 ako računamo kupove, čime je postao prvi akademac nakon Cesca iz sezone 2009-10 (a to je bio mnogo dobar Cesc) sa 10 ili više golova u sezoni.

 

Fali nam jedan goleador baš da natrpava sirotilju kao što je jučerašnji Brentford. Bilo bi lijepo da MØ popriča sa jednim kolegom iz repke.

  • +1 1
Link to comment

Lukaku je brzo prešao put od "vau, al kida, čovek je pola tima" do opšte sprdnje diljem interneta. Psiha profesionalnih fudbalera je debelo zapostavljena.

 

Ko nije odgledao ima na BBC (još 7 meseci dostupno), treba dns ili vpn, jebem li ga, ja gledam uz pomoć ovog prvog, al svakako vredi pogledati.

 

https://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/m0010l43/paul-merson-football-gambling-and-me

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sto Smith-Rowe nije zacementiran u prvoj postavi kad je toliko efikasan? Ozbiljno pitam (mahom i zbog fantasyja :D ), nisam pomno pratio Arsenal ove sezone.

 

Pa igra na istoj poziciji na kojoj i Odegaard. Mogu da ga gurnu i na krilo, ali tu je Saka.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sto Smith-Rowe nije zacementiran u prvoj postavi kad je toliko efikasan? Ozbiljno pitam (mahom i zbog fantasyja :D ), nisam pomno pratio Arsenal ove sezone.

 

Pa ni juče ne bi krenuo da je Martinelli bio na raspolaganju.

 

Arteta igra sa Ødegaardom ispred Parteya i Xhake, na desnom krilu je Saka nezamjenjiv, na lijevom Martinelli koji grize 90+ minuta do te mjere da ga Klopp uzima u usta češće nego svoju suprugu, a na lažnoj 9 je Lacazette koji...nešto radi u link-upu iako ne daje golove pa za ESR-a nema sigurnog mjesta. Tako Arteta usput i dozira minutažu Hale End De Bruyneu, kao što je radio i faveljanskom™ Suarezu.

 

 

Edited by ArleKino
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...