Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Fascinantno je da recimo Klopp kada dovodi neke aždajetine (Fabinho, Keita, Konate) klupira ih jedno pola godine dok ne dođu na nivo koji zahteva Liverpul, a Konte mađija ubacuje ove kalčovske Koluševske u vatru da valjda objasne odmah kako se igra fudbal

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Fascinantno je da recimo Klopp kada dovodi neke aždajetine (Fabinho, Keita, Konate) klupira ih jedno pola godine dok ne dođu na nivo koji zahteva Liverpul, a Konte mađija ubacuje ove kalčovske Koluševske u vatru da valjda objasne odmah kako se igra fudbal

 

19 minutes ago, kipo said:

Kulusevski je kao pojacanje?

 

Kuluševski je na pozajmici, ne znam zašto bi ga klupirao pola sezone da mu diže nivo.

Link to comment
24 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kuluševski je na pozajmici, ne znam zašto bi ga klupirao pola sezone da mu diže nivo.

 

Ma nije samo on, ima i ovaj Urugvajac. Prosto jako su retki slučajevi da igrač čim dođe u PL može odmah da pomogne.

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Totenhem bi ladno bio prvak za dve godine, da ih preuzme Pep.

Ja bih voleo da uzme neki Elče i da ih zida dok ne osvoje primeru, ono baš da bude utvrđivanje činjenice da je zaista najbolji.

Link to comment

Kolusevski je jos uvek klinac, 21 godinu ima, sigurno nije doveden da bude instant pojacanje za pola sezone. Ima talenta, brz je, ali i poprilicno sirov, ima on jos da gilja, u Juventusu nisu imali strpljenja, sad da li ce Spursi imati, ne znam.

Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

Ja bih voleo da uzme neki Elče i da ih zida dok ne osvoje primeru, ono baš da bude utvrđivanje činjenice da je zaista najbolji.

Eh bas si nasao da poredis Totenhem i Elce, al recimo verujem da bi sa Seviljom ili Betisom to uspeo.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

Eh bas si nasao da poredis Totenhem i Elce, al recimo verujem da bi sa Seviljom ili Betisom to uspeo.

 

Tottenham ima samo 2 titule više od Elchea.

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...