Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ali ne u petercu pretpostavljam, koga ćeš hvatati u ofsajd ako stoje u liniji u petercu. 

 

Nije to nužno zbog ofsajda. Imaš i kod kornera tzv zonal marking gde ljudi pokrivaju prostor, a ne ljude.

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

U Montevideo bog te video? :D

 

 

Nije, mislim da je čuvena odbrana Winterburn - Adams - Keown - Dixon trenirana tako. :D

Link to comment

Hodgson je u LFC tražio da se braniči drže za ruke na treningu kako bi uvežbali liniju, vajda ima još fotki negde, GJohnson-Kyrgiakos-Škrtel-Konchesky, svi nasmejani, igraju kolo...

  

18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nije to nužno zbog ofsajda. Imaš i kod kornera tzv zonal marking gde ljudi pokrivaju prostor, a ne ljude.

 

Dobro, ali ovde je bila opšta konfuzija a ne zona. 

 

Gol za izjednačenje, Ward-Prowse potpuno neometan na centaršutu, odbrana se skupila oko Broje, a Marokanac može opušteno da ušeta i zabije glavom sa pet metara.

 

VWP2C0J.jpg

 

N8zI3M4.jpg

 

Gol za pobedu, samo tri minuta kasnije, ista situacija. Opet povratna od beka za Ward-Prowsa, sam na krilu, centaršut ovog puta na Che Adamsa kog niko ne čuva. Opšte rasulo.

 

QknRsde.jpg

 

akDhtPN.jpg

 

w6zH17h.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

@Weenie Pooh

 

Oba centaršuta dolaze zato što Son ne igra odbranu... tj. ne uključuje mozak kada igra odbranu nego onako po inerciji. gde lopta, tu i on lagano. po mogućstvu bez kontakta.

 

Što se tiče ubacivanja iz drugog plana to je Conte sjebao što je izveo Hojbjerga koji jedini kapira ovakve situacije. On je odlučio da zadrži Winksa zbog kontranapada i odatle ovakvi golovi

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

Hodgson je u LFC tražio da se braniči drže za ruke na treningu kako bi uvežbali liniju, vajda ima još fotki negde, GJohnson-Kyrgiakos-Škrtel-Konchesky, svi nasmejani, igraju kolo...

A dobro tu četvorku je trebao još i da veže za stative, kako bi postojala šansa da vrše neku defanzivnu f-ju.

  • +1 1
Link to comment

Karager radi u boljoj rezoluciji.

 

Jesi gledao Nevilov intervju sa njim od jesenas? Zanimljiviji je od mrtvog Lamparda, ali ipak nije na Keanovom nivou - taj je delovao jedno pet puta za sat vremena kao da će da se uvredi zbog nekog pitanja i otera ih sve u 3PM.

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Karager radi u boljoj rezoluciji.

 

Jesi gledao Nevilov intervju sa njim od jesenas? Zanimljiviji je od mrtvog Lamparda, ali ipak nije na Keanovom nivou - taj je delovao jedno pet puta za sat vremena kao da će da se uvredi zbog nekog pitanja i otera ih sve u 3PM.

 

23 pitanja sa Karagerom? To sam gledao.

 

A sa Kinom kad šetaju sa vučjakom je carski - Kin na instagramu najavio slikom njih trojice i napisao "najbolji prijatelj i ja u šetnji sa Gerijem" :D

 

  • Haha 2
Link to comment

A Keane meni, kad god ga malo duže slušam, deluje kao da pati od one staračke džangrizavosti - ono kad se nadrkani deda vređa na bukvalno sve, večito u "šta ti meni" modu, stalno zahteva poštovanje koje ceni da izostaje. Samo što je on takav bio i kao mlad čovek.

 

Ne znam, on je verovatno ekstremni primer, ali možda stvarno ima nešto u onim irskim stereotipima (Mad Sweeney, ovo-ono). 

 

  • +1 2
Link to comment

Lončarević od starta objašnjava™ da Lester ima 22 boda manje od Liverpula ali i dve utakmice manje, te da Liverpul ima 12 bodova manje od Sitija.... a dve utakmice manje ko jebe.

Link to comment

Gusla čojk kako je "golman apsolutno zaštićen u petercu pravilnikom" i snebiva se što je gol Arsenala priznat. Aman dokle više sa glupostima

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...