Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

7 minutes ago, Luther said:

 

Maršale jel si ti slep ili šta je s tobom i ostalim moderatorima. ja najnormalnije razgovaram sa @djordje geprat, odgovaram najnormalnije @Rowanoke  (koja me juče nešto naduvala ali ajde) i onda dolazi ovaj indijanac @dragance i preti nekima "takvima", a jasno je da misli na mene, vešanjem po banderama i giljotinom. Ponovo po hiljaditi put nikoga ja nisam provocirao. Ponoviću, dokle god dozvoljavate ovakva stalkovanja i uvrede to će se ponavljati. Što moderatori nemaju hrabrost da to raščiste je njihov problem. Možete i mene trajno da banujete sa obrazloženjem da kod većeg broja forumaša izazivam neuroze i nervne slomove iako ne pišem ništa što je u suprtnosti sa pravilima foruma. Bolje jednog mene nego njih deset i to bi bilo nešto.

Ako te banujem biće zbog prijetnje tužbama, jer nam to ne treba, na to smo osjetljivi. Ovdje je ionako sve iza zida anonimnosti, ova prijetnja™ za koju optužuješ dragančeta je kerov penis, jer prijetnja mora da bude jasna i usmjerena na konkretnu ličnost. Tako da, batali ovo "ganjaćemo vas po ulicama", ko, koga, itd.

Draganče, druže, realno i ti imaš problem sa riječima i agresijom u istima i nije ti ovo prvi put, jedino ne kapiram šta se raspravljate ako vam ide na živce ovoliko, svi imate taj problem "da vi nekom objasnite". Ja sam ga pitao par pitanja, vidio da mi prodaje stare erističke fore i batalio, jer imam pametnija posla nego da se nadgornjavam s likom koji pomjera stative.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Ako te banujem biće zbog prijetnje tužbama, jer nam to ne treba, na to smo osjetljivi. Ovdje je ionako sve iza zida anonimnosti, ova prijetnja™ za koju optužuješ dragančeta je kerov penis, jer prijetnja mora da bude jasna i usmjerena na konkretnu ličnost. Tako da, batali ovo "ganjaćemo vas po ulicama", ko, koga, itd.

....

 

Hvala, mnogo si mi  pomogao  da naučim kako "stvari funkcionišu". Na primer posle nekog @dragance posta, bilo kog, ja upadnem padobranom i napišem: "Sa takvima treba pod mač, streljački vod, bure sa kiselinom,gasnu komoru, ništa lično ali eto treba" uz prigodne animacije.  Pošto pretnja nije usmerena na konkretnu ličnost ništa se ne dešava, moderacija ne reaguje, nema osnova za tužbu, crva nije ni bilo. U neko ranije vreme to se zvalo "seljačka fora" jer se dobro zna na koga se misli. ali dobro, svako vreme ima svoje običaje pa ću se prema tome i ravnati.

  • Wub 1
Link to comment

Kako dati da se o rudniku litijuma osetljivom na zagadjenje brinu oni kojima ni Makis ne znaci nista, iako relevantni strucnjaci kazu da ce negativno da utice na reni bunare.

 

@Luthere zamajavaj ljude pricom o clanovima zakona, jednakim pravima i bla bla. Manipulacija koja prolazi samo kod maloumnih :fantom:

Link to comment
3 hours ago, Luther said:

 

Upravo se sa ovim boldovanim ne slažem, ne govorim o tehnologiji.

 

Ako je ova vlast nesposobna i korumpirana doći će druga koja je sposobna i nekorumpirana. E ali kažu neki ni takva nema "kapacitet" da iskontroliše jednu takvu investiciju. Što bi u praksi značilo da u Srbiji mogu da se grade u najboljem slučaju farme svinja ako i to. Sa ovim se duboko ne slažem, to je veliko potcenjivanje intelektualnih, profesionalnih pa i moralnih kapaciteta u Srbiji. U Srbiji se rudnici grade od srednjeg veka (i tada su to doduše radili stranci) pa se grade od 19 do kraja 20 veka. Pa su nicale razne fabrike novih i modernih tehnologija, aviona, automobila, hemijska industrija itd.isl. Pa vidimo da sada ne stojimo tako loše ni u "prodaji pameti" tj. softvera. E ali jedino ne bi umeli da izmerimo da li operator rudnika zagađuje ili ne (vodu, tlo, vazduh) i da li uplaćuje odgovarajuću rudnu rentu i porez na profit. Smešno. Pa čak i da tzv. mi to ne bi umeli, unajmi se neko iz inostranstva da to radi. 

 

I da dodam ako ne valja RT, jer Aborižini, valjda ima neko konije zao, pohlepan i notrni skrnavitelj prirodne okoline. Neće biti da ni toga nema.

Da razumem te,

 

Ali je si ti polijana pa vidis u svemu neku dobru mogucnost??

 

 

Da li znas da zivimo u drzavi gde se precednik hvalio cevapima od ljudskog mesa? 

Gde je bratija unistila sve normalno?

 

 

Gde su kadrovi iz SegaMega ili vec koga drze slovo o Zastiti zivotne srednine u Srbiji

 

 

Alo covece probudiii seee. 

Link to comment
18 minutes ago, Friend said:

Kako dati da se o rudniku litijuma osetljivom na zagadjenje brinu oni kojima ni Makis ne znaci nista, iako relevantni strucnjaci kazu da ce negativno da utice na reni bunare.

 

@Luthere zamajavaj ljude pricom o clanovima zakona, jednakim pravima i bla bla. Manipulacija koja prolazi samo kod maloumnih :fantom:

Bogoljub Karic, govori da ne treba da se zida na makisu

 

 

 

Ejjjjj B. K. Koji ima 3 padeza i dva mladeza u glavuu... bogoljub glas razuma za makis

Link to comment
43 minutes ago, Rowanoke said:

Da razumem te,

 

Ali je si ti polijana pa vidis u svemu neku dobru mogucnost??

 

 

Da li znas da zivimo u drzavi gde se precednik hvalio cevapima od ljudskog mesa? 

Gde je bratija unistila sve normalno?

 

 

Gde su kadrovi iz SegaMega ili vec koga drze slovo o Zastiti zivotne srednine u Srbiji

 

 

Alo covece probudiii seee. 

 

Pa valjda može da se stvori "bolja država", gde predsednik neće da se hvali ćevapima ...Evo danas su bili protesti u tom smeru da se stvori ta bolja država. Ili ti a i drugi mislite da je to nemoguće ali čemu onda bilo koja priča, čemu protesti itd.

Link to comment
59 minutes ago, Friend said:

Kako dati da se o rudniku litijuma osetljivom na zagadjenje brinu oni kojima ni Makis ne znaci nista, iako relevantni strucnjaci kazu da ce negativno da utice na reni bunare.

 

@Luthere zamajavaj ljude pricom o clanovima zakona, jednakim pravima i bla bla. Manipulacija koja prolazi samo kod maloumnih :fantom:

 

Pa ja i pitam mogu li o rudniku litijuma da brinu novi, neukaljani, koji poštuju članove zakona. Jel takvih može da bude ili ne može?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...