Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

1 minute ago, dragance said:


Kako si to zaključio? Taman posla. 

 

Pa dobro daj onda reci ko su ti neki, "takvi" (kao ko?) koje bi vešao i giljotinirao. Mora da ima neki spisak neka imena. Ako nisam je mora da je neko drugi inače pretiš praznom giljotinom. 

Link to comment

Ja nisam vlast, niti sud. Govorim kako bi to moglo i trebalo da izgleda kada bi se Robespjer pojavio. Isto onako kako si ti rekao kako siromašni mora malo da se otruju prvo. Figurativno, baš kao i tvoje reči.

 

A inače se odnosilo na dušmane i mafijaše. Zašto bi se ti prepoznao u tome, ne znam.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Ja nisam vlast, niti sud. Govorim kako bi to moglo i trebalo da izgleda kada bi se Robespjer pojavio. Isto onako kako si ti rekao kako siromašni mora malo da se otruju prvo. Figurativno, baš kao i tvoje reči.

 

A inače se odnosilo na dušmane i mafijaše. Zašto bi se ti prepoznao u tome, ne znam.

 

Aha, malo smo prikočili, sad ne pretiš "takvima kao ja" nego maglovitim dušmanima i mafijašima. Samo da upozorim moderaciju da ovo što piše @dragance ne briše jer bi tako uništavali moguće  dokaze RL pretnji smrću. Printskrinovao sam pa ćemo da vidimo sutra kod nekih pravnika da li ima elemenata da se o ovome obaveste  "nadležni". 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
36 minutes ago, djordje geprat said:

naravno lutere da nisam video nikakav ugovor ali ono što sam video je da nema sindikalnog organizovanja u firmama, da se ljudi žale na uslove rada, plaćanja, slobodne dane. onaj ko treba to da proveri, kontroliše, naloži,..... ne reaguje jer zna kolika su im prava. videli smo ovo sa linglongom. nemoj da si cepidlaka.

 

što se tiče potpore gubitašima ako sabereš koliko je godina finansirano gubitašenje bilo koje firme (smedereva recimo) koliko je para tu skrcano i podeliš sa brojem radnika doći ćeš do toga da je svako mogao da pokrene dobar biznis. kako beše ona urbana legenda grožđe - gvožđe. desilo se drugo: finansiraš gubitaša, zaposleni imaju mrvicu trpe da ne bude gore, držiš ih po svojom kontrolom. bilo u socijalizmu, nastavlja se danas. koliko je firmi, giganata propalo pa, snašli se ljudi, prekvalifikovali. da ne dužim.

 

eno, gospodar vučić razgovara sa ljudima. nemam volju da gledam, pobuna će da splasne, leći će na rudu obećanja, ionako su njegovi glasači. samo da imaju u vidu ono - obećanje ludom radovanje.

 

Odgovoriću na ovo kasnije uveče. 

Link to comment
Just now, dragance said:

Kako ću lepo da te kontratužim i naplatim sudske troškove i za uznemiravanje. Sačekaću dok stigneš u Italiju ili negde u EU.

 

Samo opušteno, sve će da dođe na svoje.

  • Wub 1
Link to comment

Šta je smisao svega ovoga, pogotovo tvog pisanja ovdje Lutere, je li pokušavaš da isprovociraš ljude, obratiš ih ili nešto treće? Iskreno pitam. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Šta je smisao svega ovoga, pogotovo tvog pisanja ovdje Lutere, je li pokušavaš da isprovociraš ljude, obratiš ih ili nešto treće? Iskreno pitam. 

Da prizove VTK, očigledno...

 

Od kad su RL pretnje na forumu dozvoljene?

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Šta je smisao svega ovoga, pogotovo tvog pisanja ovdje Lutere, je li pokušavaš da isprovociraš ljude, obratiš ih ili nešto treće? Iskreno pitam. 

A šta mi misliš da mu je cilj majstore? Objasni mu i kako to ide sa tužbama.

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Šta je smisao svega ovoga, pogotovo tvog pisanja ovdje Lutere, je li pokušavaš da isprovociraš ljude, obratiš ih ili nešto treće? Iskreno pitam. 

 

Maršale jel si ti slep ili šta je s tobom i ostalim moderatorima. ja najnormalnije razgovaram sa @djordje geprat, odgovaram najnormalnije @Rowanoke  (koja me juče nešto naduvala ali ajde) i onda dolazi ovaj indijanac @dragance i preti nekima "takvima", a jasno je da misli na mene, vešanjem po banderama i giljotinom. Ponovo po hiljaditi put nikoga ja nisam provocirao. Ponoviću, dokle god dozvoljavate ovakva stalkovanja i uvrede to će se ponavljati. Što moderatori nemaju hrabrost da to raščiste je njihov problem. Možete i mene trajno da banujete sa obrazloženjem da kod većeg broja forumaša izazivam neuroze i nervne slomove iako ne pišem ništa što je u suprtnosti sa pravilima foruma. Bolje jednog mene nego njih deset i to bi bilo nešto.

Edited by Luther
Link to comment
21 minutes ago, Luther said:

 

Aha, malo smo prikočili, sad ne pretiš "takvima kao ja" nego maglovitim dušmanima i mafijašima. Samo da upozorim moderaciju da ovo što piše @dragance ne briše jer bi tako uništavali moguće  dokaze RL pretnji smrću. Printskrinovao sam pa ćemo da vidimo sutra kod nekih pravnika da li ima elemenata da se o ovome obaveste  "nadležni". 

Koja si ti u sustini slina...

Al' dobro je, barem si nadlezni stavio pod navodnike, barem se vidi poverenje u institucije..😂

Stavi I one inspekcije takodje, one koje ce da paze da RT nesto slucajno ne zajebe...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...