Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

23 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

A jbg, mislio sam da može samo neko setovanje na postojećem Arena cloudu... Previše komplikovano na žalost. IPTV liste u nekom trenutku počnu da štekaju a SAT antena je infrastrukturni problem (nemam gde da je metnem). Moram se pomiriti sa sudbinom, u Zgu ionako imam Hr Arenu pa preživeću boravke ovde sa našim komentatroima. 

 

 

Rokkr ima obje arene.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Ros said:

ja gledam najčešće na hrvatskoj areni posto je slika bolja. ok je lik, ume da bude zdravo ciničan ali ne bih rekao da je na strani zvezde

pa nije na strani zvezde. nije na strani bilo koga. Voli naravno hr klubove, ali neverovatno realan lik

  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Rokkr ima obje arene.

 

Probao i na njemu, i opet isto kao na Kodiju u nekom momentu počne da zajebava. Ili rikne izvor ili secka ili.. Nemam nerava za to.

  • +1 1
Link to comment

Pokušaj i watched. To je neki klon rokkr. Sinoć sam odgledao obe utakmice na arenama. Kad zašteka sr, pređem na hr i nazad. Par puta u toku večeri sam imao potrebe da šaltam.

Link to comment

Veceras igra mora da bude tecnija bez zutih minuta i praznog hoda.. za to moraju odgovornost da preuzmu Ivanovic i Volters. Da preuzmu kontrolu meca i ritma.

 

Drugo, centri moraju da pruze barem priblizno kao protiv Buducnosti.

 

Znacili bi nam veceras Lazic ili Holins da pritisnu Vilbekina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...