Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nije lako Radonji da se snađe u ovom haosu, stalno mu se menja sastav ekipe iz meča u meč, pa ako se i pogubi razumljivo je. Ali u kom god sastavu da izađemo u stanju smo da riljamo ozbiljnu odbranu. Važno je da se igrači polako vraćaju, sa Holinsom to je već regularna rotacija pa će se i uloge kristalisati vremenom. Ovo je baš kul grinderska ekipa, svim manama uprkos.

Link to comment

Nedostaje skorer. Ako imamo ambiciju da budemo dominantan samo u ABA, ovo je verovatno dovoljno. Ukoliko želimo da budemo konkurentni u EL, neophodan je jedan napadač koji iskače iz šablona.

 

Na svakoj EL utakmici imaćemo nekoliko žutih minuta kao što smo večeras imali početkom treće četvrtine. Ovde smo uspeli da se vratimo, u EL nećemo uspevati. Protivnik će napraviti razliku i opet će biti falio nam konjski nokat.

 

Što se stanja na terenu uživo tiče, Kalina je čovek tim. Uz njega, perfektunu partiju, po meni najbolju od kada je uopšte u Zvezdi, dao je Volters. Sjajno je komandovao timom, povezivao, imali smo flow kada je on bio u igri, a i u odbrani ga nikada nisam gledao boljeg. Da može svaku ovako, to bi bila poezija.

 

Luka je odigrao takođe fenomenalan meč, svuda ga je bilo, pogotovu na skoku u svakom trenutku.

 

Najveće iznenađenje bio je Kuzmić, koji je takođe odigra izvrsnu partiju, u odbrani praktično bez greške.

 

Dobrivoje i Deda su na niskoj turaži, trebaće tu dosta vremena da se vrate na kolosek.

 

Ivanović je izgoreo, bukvalno. Ubilo ga igranje protiv svojih.

 

Simon.. ... ne postoje reči da se opiše njegova...igra.

 

Mali Lazarević je bio solidan i baš užasno pao, svi smo se uhvatili za glavu jer je izgledalo da se sav polomio. Iskreno se nadam da je čitav.

 

Radonja...Radonja je Radonja.

 

PS

A Javor je govno.

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, Jozef K. said:

Mislim da taj na hr Areni navija za Zvezdu. Baš je naklonjen. A generalno zna košarku i lepo je pratiti ga.

Mislim da se zove Domagoj Pancirov, gledao sam neke EL tekme sa njegovim komentarisanjem CZv baš je naklonjen našem klubu. Ali, zna znanje.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Nedostaje skorer. Ako imamo ambiciju da budemo dominantan samo u ABA, ovo je verovatno dovoljno. Ukoliko želimo da budemo konkurentni u EL, neophodan je jedan napadač koji iskače iz šablona.

 

Na svakoj EL utakmici imaćemo nekoliko žutih minuta kao što smo večeras imali početkom treće četvrtine. Ovde smo uspeli da se vratimo, u EL nećemo uspevati. Protivnik će napraviti razliku i opet će biti falio nam konjski nokat.

 

Što se stanja na terenu uživo tiče, Kalina je čovek tim. Uz njega, perfektunu partiju, po meni najbolju od kada je uopšte u Zvezdi, dao je Volters. Sjajno je komandovao timom, povezivao, imali smo flow kada je on bio u igri, a i u odbrani ga nikada nisam gledao boljeg. Da može svaku ovako, to bi bila poezija.

 

Luka je odigrao takođe fenomenalan meč, svuda ga je bilo, pogotovu na skoku u svakom trenutku.

 

Najveće iznenađenje bio je Kuzmić, koji je takođe odigra izvrsnu partiju, u odbrani praktično bez greške.

 

Dobrivoje i Deda su na niskoj turaži, trebaće tu dosta vremena da se vrate na kolosek.

 

Ivanović je izgoreo, bukvalno. Ubilo ga igranje protiv svojih.

 

Simon.. ... ne postoje reči da se opiše njegova...igra.

 

Mali Lazarević je bio solidan i baš užasno pao, svi smo se uhvatili za glavu jer je izgledalo da se sav polomio. Iskreno se nadam da je čitav.

 

Radonja...Radonja je Radonja.

 

PS

A Javor je govno.

Mislim da je Dobrić planiran za tog skorera. Pokazao je u plejofu kada je najtvrđe moguće da može da izmisli poene i zaslužio je šansu. Vreme je da neki domaći igrač kod nas napravi iskorak. Tek se vratio iz povrede pa juče to nije išlo. Možda I Holins bude u stanju da ubacuje preko ruke pred kraj napada, a možda će dovesti i centra. Novog stranca beka strelca ne očekujem. Eventualno ako se pojavi neka pristupačna opcija u drugom delu sezone, a mi budemo u igri za top 8.

Edited by Heaviside
Link to comment

donece i povratak vajta nesto vise opcija u napadu

 

bice zanimljivo videti za 10ak dana duel sa cedeolimpijom

mislim da je to u ovom trenutku derbi dve ekipe koje igraju najbolju kosarku u ligi

oni se malo potcenjuju zbog tradicionalne "mekoce", ali ove godine su em slozili drugaciju ekipu, em jbg sad igraju u ljubljani nije to vise drugi zagrebacki klub i najvaznije golemac je tamo

 

buducnost je ove sezone slabija nego inace, a za partizan je jos rano, oni ce daleko zajebaniji biti kako sezona odmice

 

Link to comment

Rene, kako gledati Hr Arenu u Srbiji (za košarku bih i ja slušao Domagoja, čovek je genijalac)?

 

Imam Arena cloud (telefon i smart TV).

  • +1 1
Link to comment

Sat antena pa onda hrvatski Max tv

Ili neka ilegalna IPTV lista koja ima hrvatrske arene

Definitivno je genijalac, od pamtiveka gledam utakmice na hr areni njega radi

  • +1 1
Link to comment

A jbg, mislio sam da može samo neko setovanje na postojećem Arena cloudu... Previše komplikovano na žalost. IPTV liste u nekom trenutku počnu da štekaju a SAT antena je infrastrukturni problem (nemam gde da je metnem). Moram se pomiriti sa sudbinom, u Zgu ionako imam Hr Arenu pa preživeću boravke ovde sa našim komentatroima. 

Link to comment

ja gledam najčešće na hrvatskoj areni posto je slika bolja. ok je lik, ume da bude zdravo ciničan ali ne bih rekao da je na strani zvezde

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...