Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ovaj Radonja zna nešto što mi ne znamo, 99% ljudi bi izbacilo Simona nakon onih blamova, ali on ga zadržao i pobedio :D

 

Koliko energije ima Kalina, prosto neverovatno. Čovek je stalno u pokretu, trči, skače, bije se...donosio je neke loše odluke, prvi put ove sezone, ali je stvarno neverovatan.

  • +1 1
Link to comment
Prenesi nam.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk


Panegirik za Radonju i najstrašnije poseravamje po Džiletovoj glavi

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Mislim da taj na hr Areni navija za Zvezdu. Baš je naklonjen. A generalno zna košarku i lepo je pratiti ga.

Edited by Jozef K.
  • +1 1
Link to comment
Panegirik za Radonju i najstrašnije poseravamje po Džiletovoj glavi

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Nisam to ocekivao.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Kao neka kls plej of utakmica, umorio sam se gledajući.

 

Bogami, ovde je bilo intenziteta plejofa. Čudna utakmica - Ivanović apsolutno ništa nije odigrao, Lazarević jedva da je ušao u drugom, Simon igrao sve vreme, Kalina nije izlazio u drugom..čudne neke rotacije u odnosu na ono što smo navikli. Nadam se da Radonja ima neki plan, a ne da se prosto izgubio.

 

btw Kuz i dalje pre ovog Rida i sličnih pacera uvek, samo mu treba ponavljati do iznemoglosti - kad već dobije loptu na postu, jedan dribling i levi poluhorog - to je to, nema fintiranja (a fintira zato što nema samopozdanja); a kad dobije pod košem, nema spuštanja lopte ispod pojasa.

 

Volters je bio odličan - nekoliko asistencija za koje nisam ni znao da je u stanju da odradi.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...