Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ma ljudi ovo je odlično uz ovoliko povređenih i rovitih igrača . Tek kad budemo malo kompletni može se dati neka ozbiljnija ocena. Ima tu nekih igrača koji nisu previše kvalitetni ,ali se pegla dobra odbrana i ja prezadovoljan. Biće naravno i oscilacija . Evo bukvalno igramo bez Kaline,bez par igrača ,sa za sada slabim Ivanovićem ,bez Holinsa i opet je 10+ .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fenomenalna energija i odbrana, igramo praktično bez Ivanovića (uz Vajta, Holinsa, Lazića i Zirbesa), Kaliniću dosudjen smešan treći faul i izbačen iz utakmice, Simon mislim da je za dva minuta napravio nekih -8. I opet je +8. Doduše, Micov i Sili izgleda da imaju klauzulu o minimalnom broju uzetih šuteva u ugovoru, pa i to malo pomaže.

 

Vraćaju dva šuta Budućnost ovde, biće zajebano ako Javor sudi Kalini i četvrti, a ne bih se uopšte iznenadio. 

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Ma dobro, Lazarevic je kiksnuo sad dva puta u odbrani, al sve u svemu rutiniramo. Samo da Kalina i Kuz pripaze na faulove.

 

Lazarević je zagradio svog čoveka, loptu je uzeo drugi igrač, mogao bih dnevnicu da stavim da je Simonov.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Apsolutna dominacija, bez obzira na ove zadnje poene sto smo primili. Trebalo je veci rezultat da bude, ali nije vazno.

Lepo je gledati ovakvu Zvezdu i ove momke na parketu.

 

Utisak mi je i mnogo nekog finog sveta na tribinama.. Lale Lucic sa unukom(vrv), Veselin Vujovic, dosta roditelja sa decom, neke majke i devojke nasminkane, lepih lica.. kad uporedim sa onim DPS divljacima u Moraci ovo deluje kao pozoriste ili neka kulturna manifestacija... Zvezda je Zvezda  :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...