Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

 

Ne mogu da shvatim kako je Fener ovako cvrsto odigrao.. sve sam ocekivao od njih ali nisam verovao da su sposobni za ovakvu tucu.

 

Steta, ovo se moralo dobiti.. Velika steta. Neozbiljno je da u ovakvom sastavu igramo EL. Uredu povrede, desava se visa sila.. Ali da ne dovedemo centra to ne mogu da shvatim.

 

Cirbes je jedva zalicio na igraca, posle korone se nece oporaviti par meseci.

Nama ce proci vise od pola EL dok dovedemo centra, pa taj dok se spremi i uigra tacno za plejof ABA.. isto vazi i za Vajta.

 

Ova ekipa je imala velike domete u EL.. Covic je uradio sve da usere i ugura svoj nos. Noko trazi 500k, patuljak iskompleksirani proceni da ovaj ne vredi toliko pa mu kao obara cenu a na RSB pusti pricu da nije po Radonjinom ukusu.

 

Verujem da cemo dogurati do top8 sa Cirbesom, Mitrovicem, Kuzmicem i Simonom, ali ce biti mnogo kikseva i jeftino izgubljenih utakmica, bas kao ova sinoc. Ne mozemo mi sebi da priustimo taj luksuz, nismo Efes ni Barsa. Mora da se pobedi sve sto moze da se pobedi, a ovo sinoc je lagano moglo da ode na nasu stranu.

 

Jos citam kako Covic opet najavljuje kandidaturu. Idi bre covece dodjavola, pusti nas malo..  grozan lik

Link to comment

Dobro ragazzi, mozda sam ja precenio ovu ekipu Zvezde a vi ste realni.

Ja mislim da je ovo bio kiks, ali neka malo odmakne sezona pa cemo videti ko je u pravu

Edited by Banjo
Link to comment

pa izgleda da imaju neki sablon koji koriste, npr poslednjih godina stalno je zvezda domacin u prva dva kola, partizan je gost. secam se da je 2012 zvezda startovala sa dva gostovanja u dalmaciji i izgubila obe utakmice, pa je coki zakljucio da je bolje da bude obrnuto, da partizan gostuje prve dve a zvezda da bude domacin. i od tada se to ne menja.

Link to comment

Prošle sezone smo igrali protiv Budućnosti u 9. kolu, pre 2 sezone u drugom kod nas, a pre tri sezone u drugom kod njh. Pre 4 sezone u 4. kolu kod nas itd...

 

 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

jel i ABA ima neki poludirigovani raspored, kad je uvek Budućnost ovde u 2-3 kolu?

 

bar da je u Podgorici pa da se tankuje, ovako ništa jbg


Trebalo bi da postoji šablon, ceo raspored sa takmicarskim brojevima i onda se samo žrebaju takmičarski brojevi za timove i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...