Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kalina se borio kao lav, kakav je to lider. Imam utisak da su ga ovi tukli ko vola u kupusu ali on nije ustuknuo. Ni ova tri govnara, ove tri pičketine nisu ga nešto štitile. Aj razumem da Lazarević nema status jer ga ne znaju, al Kalinić je ipak ime. Biće i njemu lakše kad se kompletiramo, biće pod manjim pritiskom.

  • +1 2
Link to comment

Kalina je senzacionalan. Onaj skok u napadu u 4/4, preko Veselog čini mi se, kad je pao na parket i polomio se, govori više nego bilo šta. Nadam se da će zadržati koncentraciju cele sezone, biće frustrirajućih utakmica, gde će ga saigrači nervirati, valjda neće ispizdeti, ne bi trebalo. Biće mnogo lakše kad bude imao zamenu koja nije polupenzioner.

Link to comment

prilicno ocekivano od ovako sastavljene radonjine zvezde

jasno je da je "pod" ove ekipe prilivno visoko i da ce retko ko doci u priliku da je nabija stokom razlike

bice tu i sigurno pobeda protiv favorita koji mekano ili potcenjivacki udju u utakmicu

 

problem je sto je i plafon prilicno nizak i sto slabo ima materijala da ekipa ozbiljnije poraste kroz sezonu

cini mi se da ce vremenom za vrhunske ekipe biti prilicno jednostavno da procitaju ovu zvezdu

igrace se na manje poena :D 

 

ovoj ekipi bi neki kvinsi miler legao samo tako

Link to comment

Откад сам ја заљубљен у Џонија Ивановића и гледати њега и Калину у звездином дресу ми је мелем за очи. Зато ми је пак гледање Кузмића да извадим оба ока своја.

 

Свиђа ми се ова Радоњина Звезда, стронг дифенс је ту, на транзишн офенсу још треба да се ради. Треба нам више људи на терену са поенима у рукама које данас нисмо имали. Лазаревић показује да ће бити озбиљан играч у овом тиму.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Ivo Petović said:

Kalina je senzacionalan. Onaj skok u napadu u 4/4, preko Veselog čini mi se, kad je pao na parket i polomio se, govori više nego bilo šta. Nadam se da će zadržati koncentraciju cele sezone, biće frustrirajućih utakmica, gde će ga saigrači nervirati, valjda neće ispizdeti, ne bi trebalo. Biće mnogo lakše kad bude imao zamenu koja nije polupenzioner.

 

Ne samo zbog saigrača, nadam se da će sačuvati pribranost i zbog suđenja i batina. Večeras su pustili uličnu tuču, i to je ok kada imamo 12 igrača i možemo da odgovorimo, sa 7 i po igrača je teško. U tom smislu je bitno da se vrati Lazić, on živi za fajt i mogao bi da rastereti Lazarevića i Kalinu koji izgiboše. Jesmo  imali loš napadački učinak i ništa nije ulazilo, ali to je posledica i intenziteta utakmice i potrošnje jer zaista se nismo štedeli. Ta količina potrošnje kojoj je Kalina večeras bio podvrgnut je psihički i fizički neizdrživa u ovom ritmu utakmica. Prosto, ovakve utakmice zahtevaju pun roster.

Edited by Nikodije
Link to comment

Jedna herojska partija celog tima.

Lazarević, ako ovako nastavi, postace mi miljenik, veci i od Lazića, jbg, prosto volim te igrace koji se ne predaju i ne sklanjaju.

Da ne bese kilavog pocetka, posebno me Mitrović neprijatno iznenadio iako se kasnije bas popravio, mozda bi stigli i do brejka.

Ovako ce izgledati sve nase utakmice, ukoliko protivnik ima prosecan suterski dan, ako nekog krene sut, bicemo unakazeni, jer ja ne vidim kom EL timu mi mozemo da spakujemo vise od 65-70 poena, a nadam se da gresim.

U svakom slucaju, ja daleko vise volim ovu rovovsku bitku nego ove poslednje "umiranje u lepoti" godine.

  • +1 1
Link to comment




Ovako ce izgledati sve nase utakmice, ukoliko protivnik ima prosecan suterski dan, ako nekog krene sut, bicemo unakazeni, jer ja ne vidim kom EL timu mi mozemo da spakujemo vise od 65-70 poena, a nadam se da gresim.


Ovo jeste zanimljivo, ali više zato što nemate poene iz reketa. Kad se vrati Beli i dokupite peticu koju čekate, biće pesma.
Odlični ste.

Plus Dobrić, Deda i Laza, da se malo raspodeli minutaža. Jedino ne delim entuzijazam u vezi Nejta, on će ostati tu gde je.



Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Откад сам ја заљубљен у Џонија Ивановића и гледати њега и Калину у звездином дресу ми је мелем за очи. Зато ми је пак гледање Кузмића да извадим оба ока своја.

 

Свиђа ми се ова Радоњина Звезда, стронг дифенс је ту, на транзишн офенсу још треба да се ради. Треба нам више људи на терену са поенима у рукама које данас нисмо имали. Лазаревић показује да ће бити озбиљан играч у овом тиму.

 

ja sam se potajno nadao da će Ivanović završiti kod nas. sjajan igrač, i ima taj običaj da bude najbolji baš kad treba, kad se lomi. još su me neki drugari iz Podgorice ubeđivali da je grobar 100%. kad ono, jbg :D

 

bićete zanimljivi za gledanje, Radonju cenim mnogo (i njega sam priželjkivao kad je prošle sezone kod nas bila ona golgota), napravio je dobru selekciju.......ne mogu da kažem baš da ću navijati za vas, ali u EL simpatije idu na vašu stranu, što se mene tiče

Edited by Ted
  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment
13 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Откад сам ја заљубљен у Џонија Ивановића и гледати њега и Калину у звездином дресу ми је мелем за очи. Зато ми је пак гледање Кузмића да извадим оба ока своја.

 

Свиђа ми се ова Радоњина Звезда, стронг дифенс је ту, на транзишн офенсу још треба да се ради. Треба нам више људи на терену са поенима у рукама које данас нисмо имали. Лазаревић показује да ће бити озбиљан играч у овом тиму.

 Aleksa Ilić i Danilo Nikolić iz KKB su ono što bi lako prihvatilo Radonjinu koncepciju pored Džonija. Naravno, da se Danilo prvo oporavi a i Aleksa da konačno počne onovo da igra. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...