Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ja sam vrlo zadovoljan, pribojavao sam se standardnih -15 u Istanbulu, i utakmici rešenoj u prvom poluvremenu, pogotovo obzirom na povređene igrače.

 

Lazić, Dobrić, Vajt, to je baš respektabilan tim. Lazarević je, nadam se, izborio poziciju pre baba Dede...šteta što ne dovedoše jednog 4-5 igrača sa praćkom, to će nedostajati cele sezone. 

 

Ništa što sam video (sem Simona, koji je valjda, nužno zlo) nije me uplašilo. Možda malo Kuz i njegove bravure u napadu, ali sam sad već prilično siguran da je to kod njega problem samopouzdanja, a ne fizike (osim standardno tvrdih ruku koje je imao i pre 5 godina). 

 

Odbrana je na momente bila odlična, minimum glupih odluka tokom cele utakmice, vrlo tvrda i zajebana ekipa. Tri najbolja napadača su pametni igrači. Baš šteta za ove povrede. Vredi gledati ovu sezonu.

 

 

  • +1 4
Link to comment

Je l' nas celavi prvi put tuk'o sad?

Secam se samo PAO kad je vodio, tu ga je Radonja obljubio oba puta. 

edit: Pre tekme Wherever I May Roam na razglasu. :wub:

Edited by Plajvi
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

PČ malo nadrkan, baš bezobrazan sa novinarkom

 

Ne vole treneri ta pitanja u vezi izmena igrača. Al nije bio nešto pregrub, samo rekao da je on trener i to je to.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne vole treneri ta pitanja u vezi izmena igrača. Al nije bio nešto pregrub, samo rekao da je on trener i to je to.

rekao je i da ima kravatu i sako

Link to comment

nije ova utakmica ni za nezadovoljstvo, a nije bas ni za padanje na dupe od srece. meni su prilicno velika ocekivanja od ove ekipe, cak i u oslabljenom sastavu je to kompaktno i necemo se nagledati ubedljivih poraza. ovo je otprilike utakmica kakva je bila realna u ovom trenutku. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...