Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

svaka cast nasima na borbi i zalaganju, dali su i vise nego sto mogu u ovom trnutku.
na zalost mislim da nam ova utakmica pokazuje samo to u kakvom se stanju nalazi ekipa fenera trenutno i da ce p.c. morati debelo da oznoji dupe jer, siguran sam, sa ovakvom igrom mesto u plejofu im se debelo ljulja.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ivanović je mnoooogo bolji nego što sam mislio, i to najmanje ima veze sa poenima koje je dao, i šutevima koje je ubacio. Baš pametan igrač, ne obraćam toliko pažnju kad igra za suparnički tim :)

 

Šteta za ovu utakmicu, Dobrić samo da je igrao da ubaci nešto spolja, druga priča bi bila.

Edited by Ivo Petović
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Ros said:

7-8 napada na 31:30 nismo ništa dali

 

Mislim da smo ovde izgubili. Pitanje je šta bi bilo i da smo iskoristili taj momenat, ali je trebalo da tu napravimo makar 7-8 razlike

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

Ivanović je mnoooogo bolji nego što sam mislio, i to najmanje ima veze sa poenima koje je dao, i šutevima koje je ubacio. Bađ pametan igrač, ne obraćam toliko pažnju kad igra za suparnički tim :)

 

Šteta za ovu utakmicu, Dobrić samo da je igrao da ubaci nešto spolja, druga priča bi bila.

 

i jos vajt umesto simona, drugi tim.

  • +1 1
Link to comment

Bolje da je bilo -30 nego ovako da se izgubi

Desetkovani, borba, mogli su da iscupaju pobedu

Bas skenj jbt

Edited by Have_Fun
Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

 

Kitu je okej

Protiv (na papiru) TOP 5 ekipe lige, bez Dobrića, pa i Davidovca, Lazića i Cirbesa? Hajde Vajta da ne računam...

 

Radonjić je maksimum izvukao. Holins je mogao bolje, Kuzmiću i Simonu je ovo ipak trenutni maksimum čini mi se.

Link to comment
3 minutes ago, Have_Fun said:

Bolje da je bilo -30 nego ovako da se izgubi

Desetkovani, borba, mogli su da iscupaju pobedu

Bas skenj jbt

 

 

Meni nije. Jedan od rijetkih poraza kad nisam smoren...

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...