Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

To sto raduje, je da se pored očekivane dobre odbrane i u napadu već vidi sistem i da svi znaju šta da rade... 

 

Mitrović je u finalu imao dobru rolu, izgleda da je našao sebi (ili mu nađeno) šta može i kako da legnu u sistemu Ra... 

Link to comment

Ono sto Zvezda igra na pripremama i danas predstavlja, cini mi se, malo Radonjicevo remek delo. Njegova filozofija igre je u potpunosti preneta na teren. Da li je to do igraca ili do momenta ili do napretka Radonjica, nemam pojma. Uzivanje za gledati.

Link to comment

deluje zvezda mocno, vidi se radonjin rad, ali split, pogotovo bez ukica nije nikakav reper

pre dva dana su izgubili od cedevite junior u njihovom prvenstvu

ova ekipa splita nema ama bas nikakvu mogucnost da pokaze zvezdine slabosti

Link to comment
1 minute ago, cvrlle said:

jesu li stvarno proveravali zelene sertifikate?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 


50% mesta je bilo prazno, onako odokativno. taman odgovara proseku 

Link to comment

Već sam zaboravio koliko je bolje gledati utakmicu iz hale. Sve kretnje se vide, komunikacija, greške, dobre ideje...

 

Split je baš loš, mislim da celu utakmicu nisu uspeli da razbiju kretnje Zvezde u 5 na 5 više od dva puta, tako da napad Zvezde ne treba ni komentarisati.

 

Od pozitivnih utisaka - deluje da je atmosfera odlična, momci, uključujući i strance, uživaju, svi se bodre medjusobno, Vajt je dobio veliki aplauz. Fino je našpanovan tim, klasična Radonjina ekipa. Kalina bog otac, igra sve, štono kažu, ne znam da li je stopalo pogrešno pomerio tokom utakmice, a i neuroni mu rade savršeno. Jako mi se dopala ona varijanta sa početka 2/2 - Kalina, Lazarević, Kuzmić unutra, nadam se da ćemo to i u EL pokušati.

 

Simon ovde odskače jbg, hvala mu što se skinuo i pomaže, možda na ovakvim utakmicama nije minus, ali gotovo je to. Brat Zirbes je sporiji za korak i biće lajabiliti defanzivno u EL. Vidi se da je motivisan do jaja, ali bojim se da ćemo dosta patiti u EL sa njim. I Volters mi deluje nekako krupno i tromo, ne znam da li je takav bio i ranije ili televizor ™ oduzima neke kilograme. Kuz će, naravno, nervirati sa svojim završnicama, ali defanzivne kretnje zapravo izgledaju jako dobro.

 

Sve u svemu, nadam se da se za Fener priključuje još neko, pošto je rotacija baš tanka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...