Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

9 hours ago, Nikodije said:

Da smo išli na Staljingrad umesto na pripreme, imali bi manje ljudi van stroja. 

 

Jel ima Radonja kondicionog trenera? Nešto nije u redu čim je ovoliko igrača povređeno

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Jel ima Radonja kondicionog trenera? Nešto nije u redu čim je ovoliko igrača povređeno

 

neke povrede (beli, deda i simon) bi i logan wolverine zapatio 

Link to comment

Kada sam video kako usvinjen se Deda pojavio prvog dana priprema uopšte nije neočekivano da se povredio. A negde sam pročitao i da je Volters došao nespreman a da je odmah ubačen u pun intenzitet treninga.

Šteta, napravljen je dobar tim i na vreme, ali se do Nove godine nećemo sastaviti. Za aba nije kasno, al treba gurati Evroligu nekako.

Edited by Nikodije
Link to comment

jos tri noci spavamo pa u pionir  :heart:

poslednja utakmica uzivo 6.3.2020 protiv makabija, dominacija pantera i berona sa po 23 poena. tokom usrane pandemije nisu mi nedostajale ni kafane, nije mi smetao ni smanjen obim interakcija sa ljudima (dapace), mogao sam i bez koncerata, nedostajala mi je samo kosarka uzivo (zvezda + mega), konacno se i taj post zavrsava.

Link to comment

Bogami, ja nisam bio u Pioniru 10 godina. Tj, bio sam na par tekmi reprezentacije u nekim kvalifikacijama, ali ova sezona mi miriše da se mora odgledati uživo, možda zato što je verovatno poslednja u EL. :D

 

Nadam se da će se čuti škripa patika i Radonjino prozivanje akcija. Vidim da za Jugoplastiku igraju Roko Čoko Moko Leni, Luka Babić i 1 Karlo Žganec, tako da očekujem pravi prvenstveni dvoboj ™.

Link to comment

steta, bilo je velikih utakmica u tih 10 godina, posebno sezona 15/16 je za pamcenje (novembarski niz himki, real, bajern je epski), a bilo je i krseva. sve u svemu dosta emocija i znoja se ostavilo u pioniru svih tih godina. i ja se nekako bojim da sada sledi antiklimaks, pare ocito idu u region™. tako da si, petovicu, krenuo 45. u cetnike   :D

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Ivo Petović said:

Bogami, ja nisam bio u Pioniru 10 godina. Tj, bio sam na par tekmi reprezentacije u nekim kvalifikacijama, ali ova sezona mi miriše da se mora odgledati uživo, možda zato što je verovatno poslednja u EL. :D

 

Nadam se da će se čuti škripa patika i Radonjino prozivanje akcija. Vidim da za Jugoplastiku igraju Roko Čoko Moko Leni, Luka Babić i 1 Karlo Žganec, tako da očekujem pravi prvenstveni dvoboj ™.

mislim da babic vise nije u splitu

bas sinoc sam slusao neku rokovu izjavu, izmedju ostalog kaze da su osetno slabiji nego pred kraj prosle sezone

otisli su im bukvalno svi bitni visoki

Link to comment

pa dobro, i mi smo desetkovani™, bice muke i sa splitom u ovom sastavu.

a stalno se prica aba nikad jaca, a ja nemam taj utisak. opet je tu 3-4 jake ekipe, ovo ostalo prezivljava. mozda ce dobitak za ligu ove godine biti cibona, imace dobar mlad tim. ovi ostali su tamo gde su i bili.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

pa dobro, i mi smo desetkovani™, bice muke i sa splitom u ovom sastavu.

a stalno se prica aba nikad jaca, a ja nemam taj utisak. opet je tu 3-4 jake ekipe, ovo ostalo prezivljava. mozda ce dobitak za ligu ove godine biti cibona, imace dobar mlad tim.

ma kakve muke

nisam zbog toga to pomenuo, nego ni sam nisam siguran da li je ostao ili otisao

a zanimljiv mi njihov sastav zbog borca

 

ne znam za kvalitet, ali bice zanimljiva, svi se bore za nesto i ima par grupa timova slicnog kvaliteta

 

@BWA

partizan prvi favorit, zvezda drugi, ostali daleko iza

https://meridianbet.rs/sr/kladjenje/košarka/evropa/aba-league?leagueIds=76

  • Hvala 1
Link to comment

Nije za potcenjivanje, ima jednu ABA titulu protiv Alinpijevića i to je za poštovanje, ali je lošiji trener od Obradovića i Radonjića, a ima i slabiju ekipu od njih dvojice. Budućnost će biti opasna zbog toga što ih je u pleojofu praktično nemoguće pobediti u Podgorici, a ne zbog toga što im je Džikić trener.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...