Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, Micko8 said:

Ma pusti pipremni turnir, treba citavu sezonu izneti  a da ti Kalinic i Mitrovic  glume organizatore igre , nisam mnogo pratio CZ u pipremnim mecevima ,ali ne verujem da ce igra Zvezde  vrtiti oko njih.

 

Nema šta da glume, oni mogu da budu organizatori jer imaju ball handling, čitaju igru, znaju da dodaju. Veliki je kvalitet kad imaš krila i centre koji su jaki na lopti, umesto da stoje u ćošku i čekaju.. Petorka gde su npr. Ivanović, Holins, Kalinić, White i Luka je strašno zajebana jer imaš 5 igrača koji su dobri na lopti. Nešto od toga smo videli i u Minhenu. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Daj čoveče, čovek je igrao u Emiratima prošle godine, kakav crni EL centar. 

 

Chandra ga je poslednji put gledao 2016, otud i mišljenje koje ima.

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Daj čoveče, čovek je igrao u Emiratima prošle godine, kakav crni EL centar. 

 

?!? Jel moguce da je toliko propao? Sta mu se desilo? Nisam ga pratio par godina, poslednji put kad sam ga gledao bio je relevantan igrac. Mozda ozivi karijeru kod vas, ne bi bio ni prvi ni poslednji.

 

4 minutes ago, Nikodije said:

 

Chandra ga je poslednji put gledao 2016, otud i mišljenje koje ima.

 

Cini mi se u Bayernu nakon toga. I mozda neku utakmicu za Cedevitu, bar se secam nekog divljackog zakucavanja (a mozda sam i pomesao).

Edited by chandra
Link to comment

Nije to nista koliko je Kvinsi Miler prop'o, obojica od Makabija do sunovrata. 

Cirbes ni prosli put kad je bio nije valjao bog zna sta. Ali ajde da vidimo, kod Radonje su se mnogi povampirili. Setite se kako je Lazic izgledao pod bilo kim ko nije Radonja. 

  • +1 2
Link to comment

To bi bilo OK da na istoj poziciji nemamo Kuzmića od koga takođe samo magično oživljavanje može da napravi pristojnog košarkaša i Mitrovića koji se nada da bi na novoj poziciji radeći sa Radonjom mogao da revitalizuje karijeru. Nemamo ni jednog centra za koga znamo da može da igra EL. Zapravo, za dvojicu znamo da ne mogu, a za Mitrovića se nadamo da ipak može, mada ja stvarno ne vidim što on ima da traži protiv igrača kao što su Tavarez, Milutinov i slične EL petice. Može da bude koristan u određenim situacijama, ali nikako da bude glavni oslonac na petici. Jako tanko i u neskladu sa kvalitetom ostatka ekipe, a Radonjiću je ta pozicija vrlo bitna. Moraju dovesti normalnog centra i ubeđen sam da će to i uraditi pre ili kasnije. 

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Ja vala u dilemi Kuzmić/Mitrović nikada nisam imao dileme. A vala danas nije ništa nije manja.

Luka Mitrovic se pojavio kao talenat, šlepao se malo na tom statusu i bio sve gori i gori kako vreme odmiče.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

To bi bilo OK da na istoj poziciji nemamo Kuzmića od koga takođe samo magično oživljavanje može da napravi pristojnog košarkaša i Mitrovića koji se nada da bi na novoj poziciji radeći sa Radonjom mogao da revitalizuje karijeru. Nemamo ni jednog centra za koga znamo da može da igra EL. Zapravo, za dvojicu znamo da ne mogu, a za Mitrovića se nadamo da ipak može, mada ja stvarno ne vidim što on ima da traži protiv igrača kao što su Tavarez, Milutinov i slične EL petice. Može da bude koristan u određenim situacijama, ali nikako da bude glavni oslonac na petici. Jako tanko i u neskladu sa kvalitetom ostatka ekipe, a Radonjiću je ta pozicija vrlo bitna. Moraju dovesti normalnog centra i ubeđen sam da će to i uraditi pre ili kasnije. 

Luku su rahmetli Novica i rahmetli Macvan unosili u kos igrom ledjima.

Link to comment
15 hours ago, Heaviside said:

To bi bilo OK da na istoj poziciji nemamo Kuzmića od koga takođe samo magično oživljavanje može da napravi pristojnog košarkaša i Mitrovića koji se nada da bi na novoj poziciji radeći sa Radonjom mogao da revitalizuje karijeru. Nemamo ni jednog centra za koga znamo da može da igra EL. Zapravo, za dvojicu znamo da ne mogu, a za Mitrovića se nadamo da ipak može, mada ja stvarno ne vidim što on ima da traži protiv igrača kao što su Tavarez, Milutinov i slične EL petice. Može da bude koristan u određenim situacijama, ali nikako da bude glavni oslonac na petici. Jako tanko i u neskladu sa kvalitetom ostatka ekipe, a Radonjiću je ta pozicija vrlo bitna. Moraju dovesti normalnog centra i ubeđen sam da će to i uraditi pre ili kasnije. 

 

Sta bilo koji evropski centar ima da trazi protiv Tavareza u reketu? Nece Luka biti mec-ap Tavarezu, niti ce se traziti igra jedan na jedan protiv najdominantnijeg centra evrolige, ni sa Lukom, ni sa bilo kojim centrom kojeg budemo potpisali.

Link to comment

A jbg sad, postoje neki nivoi vajda. Nemam ni ja šta da tražim protiv EL centara u reketu, što ne znači da je svejedno da li igram ja ili Mitrović.  Mitrović na petici je po meni dobra ideja koja je u skladu sa evolucijom igre, ali je pitanje da li je on uopšte legitimni EL igrač, a nama će on biti oslonac na petici ako ne dovedemo prvog centra.

Link to comment

doselekcija u januaru je svakako planirana jer je Zirb potpisao do decembra, sa opcijom produžetka™ do kraja sezone, ako zadovolji. a ako ne onda i ranije koliko finansije dozvole

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...