Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Sa Radonjom se nikad ne zna, ali stvarno sumnjam da smo zatvorili roster, nema nikakve logike za to. Ovo je stopgap potez zbog povrede Vajta, pošto će Mitrović morati i 4 da pokriva sad. Uz to, vidim da je i Lazarević povređen, Davidovac takođe, tako da bukvalno više ni nema igrača, a Zirbes verovatno nije pravio pitanje.

 

Ako Radonja misli da je zatvorio, onda će ga stvarnost vrlo brzo demantovati, kad krenu porazi u nizu. Velika je šteta što je Nnoko ispušten. Znalo se odmah da boljeg centra neće sigurno naći.

 

Link to comment

na rsb su pisali da je noko otisao u baskoniju cak za manje pare nego sto mu je nudila zvezda, tako da nije da nisu hteli da ga zadrze, ali njemu se nesto nije dopalo ovde. bas steta.

  • Haha 1
Link to comment

uzgred, nisu mi jasne ovolike povrede u pripremnom periodu. prvo dobric duze odsustvo, simon, pa ovaj horor sa vajtom, pa davidovac ruptura, cak i lazarevic neka teza povreda iako on deluje spreman kao zver, volters istegnuce, jbt nisam nikad cuo da neki tim ima toliko povreda u pripremnom periodu.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

uzgred, nisu mi jasne ovolike povrede u pripremnom periodu. prvo dobric duze odsustvo, simon, pa ovaj horor sa vajtom, pa davidovac ruptura, cak i lazarevic neka teza povreda iako on deluje spreman kao zver, volters istegnuce, jbt nisam nikad cuo da neki tim ima toliko povreda u pripremnom periodu.

 

Zašto bi te to čudilo - svi ti ljudi već godinama igraju na visokom nivou po 80 utakmica godišnje, te zamor materijala učini svoje. 

 

Inače, mislim da ćete imati dobru, čak odličnu sezonu koju bi samo doktor Nebojša mogao da usere. Radonja je na vrhuncu karijere i to se vidi.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

uzgred, nisu mi jasne ovolike povrede u pripremnom periodu. prvo dobric duze odsustvo, simon, pa ovaj horor sa vajtom, pa davidovac ruptura, cak i lazarevic neka teza povreda iako on deluje spreman kao zver, volters istegnuce, jbt nisam nikad cuo da neki tim ima toliko povreda u pripremnom periodu.

 

Dobric vuce tu cistu na kolenu odavno, Simonovic je pao na treningu i polomio se, za Davidovca i Vajta si sam video kako su se povredili, Lazarevic je sjebao kost u stopalu, Voltersu nije nista, malo je istegao preponu jer je nedovoljno spreman potegao vise nego sto je bilo planirano u finalu. Nema sve to nikakve veze sa pripremama, od sest igraca koje si nabrojao cetvorica su se povredila na utakmici a jedan vuce povredu iz prosle sezone. Ono sto nije bilo planirano je da u Minhenu odigramo dve takmicarske utakmice na krv i noz ali maltene ceo turnir je bio takav, Pao i Virtus su u utakmici za trece mesto igrali dva ili tri produzetka a Grci su i njih tukli kao da im zivot zavisi od te utakmice. Mnogo je novih igraca svuda i svi pokusavaju da se nametnu trenerima jer su klubovi potpisali visak igraca zbog dugacke sezone i kovida. I Bajern protiv nas nije skidao bar 4-5 igraca (Hanter, Radosevic, Cipser, Djedovic,...) zbog sitnih i manje sitnih povreda.

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

 

 

Ma pusti pipremni turnir, treba citavu sezonu izneti  a da ti Kalinic i Mitrovic  glume organizatore igre , nisam mnogo pratio CZ u pipremnim mecevima ,ali ne verujem da ce igra Zvezde  vrtiti oko njih.

Edited by Micko8
Link to comment
8 minutes ago, Micko8 said:

Ma pusti pipremni turnir, treba citavu sezonu izneti  a da ti Kalinic i Mitrovic  glume organizatore igre , nisam mnogo pratio CZ u pipremnim mecevima ,ali ne verujem da ce igra Zvezde  vrtiti oko njih.

 

Niti oni glume organizatore igre niti ce biti tokom sezone, poenta je da imamo opciju da imamo alternativnu kreaciju napada sa pozicija visokog krila i centra i da ce dosta napada biti pozvano tako da se iskoriste vestine Kalinica i Mitrovica u reketu. Povreda Vajta nas je bas upropastila jer on i Kalinic i u napadu i u odbrani mogu lako da menjaju pozicije, napadnu na razlicite nacine a sposobni su da odbrane mnogo toga i unutra i na perimetru. Plus kad su njih dvojica sa Lukom na parketu sva nasa tri skakaca lako mogu da spuste loptu na parket, sami povuku tranziciju ili posalju brz pas u kontru. Mi smo bukvalno za pet minuta oshashavili PAO kontrama dok se Vajt nije povredio, mislim da smo u tom periodu imali bar cetiri ili pet lakih polaganja ili kucanja iz kontre.

  • +1 1
Link to comment

Radonja je pred turnir u Minhenu izjavio, naravno u svom stilu, da i dalje traže igrača na 5, tako da sigurno ovaj roster nije zatvoren. Vjerovatno će ući u sezonu ovako, alo doselekcija je neminovnost. 

Link to comment
3 hours ago, hrkljush boys_2 said:

Radonja je pred turnir u Minhenu izjavio, naravno u svom stilu, da i dalje traže igrača na 5, tako da sigurno ovaj roster nije zatvoren. Vjerovatno će ući u sezonu ovako, alo doselekcija je neminovnost. 

Tačno. U međuvremenu su ga pronašli i danas potpisali. 

  • +1 1
Link to comment

Sto ste bas toliko nezadovoljni Zirbesom? Nije igrac za F4, ali sasvim pristojan EL centar, zna trenera, zna sredinu, u najboljim godinama, i pre 2-3 godine kod vas je odigrao ok. Mislim, ni ostatak ekipe nije pravljen za neki juris na trofej u EL, a u ABA ste i ovako favoriti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...