Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Jbg, mirisalo je na takav izhod vec zadnjih nedelja, nije normalno da covek igra tekme a kao tu je samo da trenira.

 

U drugom svom mandatu, nije se pokazao nesto posebno...

 

Ocigledno nema para, Lesor je juce stavio post u fazonu "neko ima pare neko nema, izvinite ali biznis je biznis" Navodno Partizan platio 100.000 $ vise i to je to...

Link to comment
1 minute ago, ZSNj said:

Radonja je bolji kad treba da pravi pitu od.. zelja. Pogubi se kad mu das najfinije meso :D

 

Svaki trener je bolji kad mu smanjiš očekivanja. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Baš, baš teško objašnjiv potez.

Povredom Vajta ostali smo bez ljudstva ispod kosa tako da je ovo iznudjen potez a verujem i kratkorocan dok se Vajt ne oporavi, mislim da cemo svakako traziti prvog centra. 

Link to comment

nece sigurno u decembru dovesti "prvog centra", radonja to ne radi, sada se raspodeljuju uloge. ocigledno ima dovoljno poverenja u luku i kuza, i ok ako je tako, on vise voli da ima poznata lica u klubu nego leba da jede. nije da mozemo biti iznenadjeni.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ne, ja mislim da ovo ne utice na potragu za centrom, Mitrovic ce verovatno uzimati nesto od Vajtovih minuta a njegove na 5 ce Cirbes. Jednostavno ostali smo bez jednog visokog 3-4 meseca i potpisali drugog (kad je vec tu) na to vreme sto ce dovesti do rokada ali ne i do odustanka od kvalitetnog centra, bar se nadam. 

Link to comment

nisam primetio da je u minhenu mitrovic jedan minut odigra na cetiri, uvek se menjao sa kuzom, mislim da je on zacementiran na pet, a da ce se nedostatak vajta krpiti sa kalinom, davidovcem, lazarevicem, simonom.

Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

nece sigurno u decembru dovesti "prvog centra", radonja to ne radi, sada se raspodeljuju uloge. ocigledno ima dovoljno poverenja u luku i kuza, i ok ako je tako, on vise voli da ima poznata lica u klubu nego leba da jede. nije da mozemo biti iznenadjeni.

 

Naravno da hoce, sam Radonjic je vise puta rekao da se trazi centar, ocigledno je da za pare koje imamo ne mozemo da nadjemo u Evropi ono sto nam treba. Verovatno ce se cekati last cut u Americi i tamo traziti resenje. Nama je upao Kalinic koji nije bio planiran a, kad je vec usetao u klub i rekao da hoce da se vrati, takvi igraci se ne propustaju, istreses iz dzepa sve sto imas i onda gledas kako da se skrpis na drugim pozicijama. Uostalom, Radonjicu ne bi bilo prvi put da tokom sezone radi doselekciju, radio je to u Zvezdi vec nekoliko puta.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne, ja mislim da ovo ne utice na potragu za centrom, Mitrovic ce verovatno uzimati nesto od Vajtovih minuta a njegove na 5 ce Cirbes. Jednostavno ostali smo bez jednog visokog 3-4 meseca i potpisali drugog (kad je vec tu) na to vreme sto ce dovesti do rokada ali ne i do odustanka od kvalitetnog centra, bar se nadam. 

 

To je ocigledno vise finansijsko pitanje i koliko para za kvalitetnog centra. Lesoru smo navodno nudili 350,000. 

 

Sa druge strane Majk i Kuzma su nekada bili odlicni centri, mozda Ra misli da od njih moze da izvuce opet neku staru hemiju. On zna valjda najbolje.

 

Ali pricalo se za centra vec nekoliko nedelja, sem Lesora i Monroa se nisu spominjala neka imena...

 

Kada je taj last cut u NBA?

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

nisam primetio da je u minhenu mitrovic jedan minut odigra na cetiri, uvek se menjao sa kuzom, mislim da je on zacementiran na pet, a da ce se nedostatak vajta krpiti sa kalinom, davidovcem, lazarevicem, simonom.

 

Odigrao je u finalu neko vreme na cetvorci u prvom poluvremenu i nije dobro izgledalo, tako da mislim da si u pravu da za njega nema minuta na toj poziciji osim u nekim specijalima. Potpisivanje Cirbesa je direktna posledica propalih pregovora sa Lesorom, dovoljno je samo pogledati tajming ove odluke da bi se to zakljucilo.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Naravno da hoce, sam Radonjic je vise puta rekao da se trazi centar, ocigledno je da za pare koje imamo ne mozemo da nadjemo u Evropi ono sto nam treba. Verovatno ce se cekati last cut u Americi i tamo traziti resenje. Nama je upao Kalinic koji nije bio planiran a, kad je vec usetao u klub i rekao da hoce da se vrati, takvi igraci se ne propustaju, istreses iz dzepa sve sto imas i onda gledas kako da se skrpis na drugim pozicijama. Uostalom, Radonjicu ne bi bilo prvi put da tokom sezone radi doselekciju, radio je to u Zvezdi vec nekoliko puta.

 

radi kada mora, recimo 2015 je morao jer su totalno promasili sa pojacanjima, pa je onda istumbao tim tokom jeseni i zime, u ostalim sezonama nije puno menjao, prakticno nista, ili je dovodio neke nebitne igrace tipa lipovi, dion tompson. ako od juna do septembra nije nasao "prvog centra" cisto sumnjam da ce naci u decembru nesto sto mu odgovara. mislim da smo zatvorili tim.

Link to comment

Ima tri centra različitih karakteristika. Vrteće ih, ali Kuz i Cirbes neće moći više od desetak minuta zajedno ozbiljne utakmice. Plus sa povredom Vajta, Kalinić će gro vremena provesti na četiri.

Ode klatno definitivno kod pijanih milionera.

Edited by Jozef K.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...