Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, samo_opusteno said:

Izgledamo vise nego dobro za ovaj deo, mozda cak i previse dobro sto nosi rizik od pojave ovih kao Banjo koji vec garantuju da smo bolji od Fenera.
Bilo bi dobro da u Grckoj izgubimo nesto radi zdravije kalibracije u ocima navijaca.

 

 

Koji Fener covece. Pa oni nece u top-8.

 

 

Neka stoji da sam zapisao ocekivanja pred sezonu.. ako nas zdravlje posluzi, ako dodje Jovic, ako ne budemo mnogo kiksali u smrdljivoj Areni, ova ekipa je jaca od Bajerna, Armanija, Zenita i Fenera.. idemo na F4, samo kapu skidam Efesu i Barsi.. ostalima nema pardona :)

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Pa napisao si pre 2 sata da je Mitrovic stetocina i oterao ga dodjavola a on resio mec.
Ne kapiram smisao nagadjanja koji cemo biti dok ne prodje 10-ak kola.

 

 

Za Mitrovica sam napisao da je stetocina na 4, dok sam ga pohvalio kao centra. To samo znaci da sam znalac :)

 

ne mora da prodje ni jedno kolo, toliko pratim kosarku da mogu ovakva predvidjanja da iznesem. Poznajem Radonju i ove igrace koje je doveo i mogu da uporedim sa kakvim je timovima pravio rezultate u prvom mandatu. V

Link to comment

Sto bi rekli, nemoj da ga hvalis leba ti :D

 

Igramo klasicnu Radonja kosarku i obrni okreni uživanje je gledati kakvu odbranu igramo. Sve vreme je to odlično i onda samo u nekom trenutku vidiš da ubacim ou 5 brzinu pa protivnik bukvalno ne vidi koš. Lazarević je definitivno prijatno iznenađenje. Znalo se da će on da igra jaku odbranu i da je jak. Ali toliko odustvo bilo kakve treme u utakmicama sa EL timovima, jer dečko realno nije igrao do sada ni protiv približno jakih rivala, baš je lepo videti. Luka je takođe iznenadio. Ranije je često delovao kljakavo zbog kolena, sad deluje prilično stameno. A igra glavom sve vreme. Od kukanja što je došao mogao bi da postane vrlo bitan faktor u ekipi... 

 

O Kalini je suvišno pričati... :ziga: 

 

Ono što raduje je da ćemo kako god da bude biti fajterska ekipa koja se nikad ne predaje. Bukvalno nema igraca koji ne grize... 

  • +1 1
Link to comment

Jedva cekam Efes, da vidimo kako ce im 3 beka odigrati protiv Mazino linije™. 

1 podvig je uradio vec, osvojio je titulu s tudjim (losim) timom, da li moze i do drugog? (da opravi Kuzmica na nekadasnji nivo pa da bude beton i pod kosem)

Link to comment

Bajern nam je dao samo jedan lagan poen bez hasla kada je Luča prošao neometano do koša i položio. Zato su im dva napada istekla bez pokušaja šuta na koš jer je ballhandler upravo sa zvukom sirene bio pri kraju procesa spašavanja žive glave. Opasno smo već sada zaebani sa strane pomoći kada nam probiju spoljnu liniju. Već na prvom koraku smo im tim pritiskom uzeli par lopti, taj napad im učinili nezgrapnim i povukli odma kontru iz toga. Lazarevića je jako teško pomeriti pod košem. Snažnim zagradjivanjima je sprečio najmanje 4-5 skoka čuvara. Holins u niskom stavu kada raširi hvataljke klejmuje jedno tri kvadrata plus su mu lateralne kretnje mačkaste. Sa loptom i po frejmu ipak više sliči krilu nego beku skoreru kojem ne treba da se poziva akcija da bi uzeo šut. Radonja je podelio minute i poene nosiocima i second unitu na ravne časti zavisno od ranga kao iz udzbenika jer sada nemamo prangijaše u rosteru. Kuzu želim da naprasno odustane od košarke baš ove 2021 godine. Ako može pre Sv. Nikole.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока





  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Prepustili smo Grobošima Lesora. I sada će igrati Kuzmić. Koliko god se činilo da Radonjić zna šta radi, meni deluje da ipak nije normalan. 

 

Mislim da mu se samo diže cena. Sumnjam da Žoc traži EC pojačanja.

Link to comment

Pa nije Lesor jedino moguće pojačanje na pet. Realno je da ne potpišu Cirbesa, da dovedu startnu peticu, da druga petica bude Mitrović, a Kuzmić da se pridruži polako Simonoviću.

Link to comment
2 minutes ago, chandra said:

 

Ili Vujanica i Robertsa. :(

Koliko sam ja voleo Robertsa...Jedan sam od retkih kome je on omiljeni igrač iz F4 sezone.

 

I jedan od težih momenata praćenja KKP je povreda Vujanića dan pre povratka u Partizan. Više zbog ćaletove reakcije i gledanja njegovog CV, jer ga nisam gledao u prvom mandatu.

 

No, da ne zagađujem temu drugarima :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...