Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

lazic je vidno usporio ove sezone, a ni prosle nije bio bas dominantan. ta nagrada je ocigledno smejurija, i daje se reda radi.

 

that said, ako je neko realno pokraden, to je brajs dzons za prvu petorku. 

  • +1 1
Link to comment

+1 najbolji strelac lige, najbolji asistent, čitavu sezonu u odličnoj formi bez padanja, a oni u petorku stave Pantera koji je aba igrao rekreativno. Ovo zaslužuje 1 saopštenje iz Železnika, ovaj put bi bilo više nego opravdano.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

Holins je izgubio prvo mesto, zapravo je bolje reci da ga je Lazic dobio, glasovima trenera. Glasovi novinara i navijaca su vecinom otisli njemu. Kako god, Holins je ove sezone nas ubedljivo najbolji i najkonstantniji defanzivac, iako mu sude falove koje Lazicu vise i ne pomisljaju da sude. Nikakvi izbori i glasanja to ne mogu da promene.

 

Panter i Ledej su dobili mesto na ime, pretpostavljam da je to neka sumanuta shema lige da se tetose igraci s reputacijom koji dodju da igraju u region. Kobs i Dzons su vise dali svojim timovima, plus su legit igraci na poziciji 1, sto Panter ne moze da igra ni u igrici.

  • +1 1
Link to comment

image.thumb.png.3bf7339f29c6346e7c30d8b57e55db0b.png

 

Jasno je da ova MVP lista ne mora da znaci da neko ko je losije plasiran ne zalsuzuje mestu u petorci, ali petorke su birane po imenima, a ne po ucinku. 

 

Ledej jos i ima smisla, vukao je partizan do nove godine u aba. Panter je igrao Evropu, a u ABA nije bio toliki faktor. Sem poslednjeg ABA derbija gde je bio faktor, u svim ostalim mecevima protiv prvih 6 gotovo da nije bio ni dvocifren... Kobs, Brajs Dzons, pa i Dalibor Ilic su mogli daleko pre da upadnu na ovaj spisak... 

 

U principu jedna nevazna tema...

  • +1 1
Link to comment

Sad sreo u gradu Milana Opačića, odmah mi kroz glavu prošlo "Opača reaguj" pa sam se nasmejao u sebi. Šta znam, meni to ok period kluba, Kari, Bjelica, Elmedin zbog kojeg su najverniji bojkotovali... šteta što je kratko trajalo.

  • Haha 1
Link to comment
On 28.4.2022. at 8:57, Alec said:

Sreo sam Dobrića na Zlatiboru juče, reklo bi se da su dobili par dana pauze.

Jbt košarkaš si, zarađuješ fine pare i onda odeš na odmor na Zlatibor 

Link to comment
Jbt košarkaš si, zarađuješ fine pare i onda odeš na odmor na Zlatibor 
Pa gde da ode kad ima par dana slobodno?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...