Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

nije naš problem nikako

Naravno, ne umanjuje Zvezdinu pobedu i dobar nastup generalno, ali baš je ubolo oči na kraju, jajarenje najgore vrste. Nadam se da će ih manekeni istamburati, mada može i Makabi to da ispegla.
Link to comment

ova dovjica i dalje kalkulišu šta bi bilo sa pobedom u Minhenu umesto poraza 30 razlike, a izgubili 6 drugih dobijenih utakmica na 1 loptu

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Kalina opasno motivisan bio na utakmici, verujem da ga ovakvog gledamo u PO Aba lige. Sve u svemu, lep završetak sezone u EL, lepa atmosfera, pobeda. Sad sledi ono najvažnije. 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, ducca said:


Naravno, ne umanjuje Zvezdinu pobedu i dobar nastup generalno, ali baš je ubolo oči na kraju, jajarenje najgore vrste. Nadam se da će ih manekeni istamburati, mada može i Makabi to da ispegla.

 

Da, ali ako Makabi izgubi naredni mec od Fenera opet Efes ide na Real?

Link to comment
On 2.4.2022. at 23:44, *edited by mod said:

Jel realno da u ovo verujete? Mislim da nije ratna sezona pa i da neće dva tima odavde. Ovako bez Rusa i nemaju neki izbor.

Druze, a ti verujes da ce ovaj region da profitira zbog eliminacije Rusa?

Link to comment

pa nemaju baš neki izbor, koga mogu da uzmu? Partizan je sad siguran + pobednik/finalista Abe. Partizana je i prošli put samo Zenit delio od ugovora, dok su ih još vodili Trinkijeri i Aca Papić

Link to comment

najvece razocaranje ove sezone mi je mala minutaza lazarevica. ocigledno mu je potrebno neko vreme da pocne da veruje u svoj sut, i to nije dobio. ali raznovrsnost koju moze da pruzi u odbrani je neprocenljiva. mislim da nije uradjeno dovoljno da se pripremi za vecu ulogu sledece sezone, pa mozda i da konkurise za reprezentativni dres. 

  • +1 7
Link to comment
7 hours ago, Joe D said:

najvece razocaranje ove sezone mi je mala minutaza lazarevica. ocigledno mu je potrebno neko vreme da pocne da veruje u svoj sut, i to nije dobio. ali raznovrsnost koju moze da pruzi u odbrani je neprocenljiva. mislim da nije uradjeno dovoljno da se pripremi za vecu ulogu sledece sezone, pa mozda i da konkurise za reprezentativni dres. 

 

To ti je Radonjićev give and take, neke stvari ćeš da dobiješ a neke nema teorije

Link to comment

Sori što vi upadam na topić ovako ka indijanac, ali… okle sad onaj čudnovati izgovor Davidovčevljevovog™ prezimena? Otkad je to aktuelno? Kapiram da im je neko ko znae sugerisao da tako treba (jer zašto bi se iko onako glupirao iz čista mira), ali… zvuči gotovo jednako neprirodno kao Delavedouva 

Link to comment
17 hours ago, nahbar said:

Druze, a ti verujes da ce ovaj region da profitira zbog eliminacije Rusa?

 

Verujem da im to nikako nije bio plan, da su se nadali dokle god je to imalo smisla da ce moci da zadrze bogate Ruse, kao i da ce ih među EL medju prvima vratiti cim to bude bilo moguce.

 

Ali sada su u situciji da sa ima se-moze se predju na nema se-mora se tj sve i da ubace finaliste EK, opet su kratki za par ucesnika. Jedina opcija u kojoj ovaj region ne profitira zbog eliminacije Rusa je neko veliko skracivanje i restruktuiranje koje niko ziv ne pominje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...