Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ros said:

nagazise ga i najvatreniji zato sto se ogradjivao a ostali zato sto se nije dovoljno ogradio

 

realno je ispao jajara, koliko god bilo pogrešno to šta je ekipa uradila

 

a u stvari je najveća jajara ispao onaj ko je to naložio igračima

 

Link to comment

Ja sam sa ovim klubom završio za sva vremena. Nadam se da će EL imati muda i izbaciti ga iz iste, pa nek igraju VTB.

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

 

realno je ispao jajara, koliko god bilo pogrešno to šta je ekipa uradila

 

a u stvari je najveća jajara ispao onaj ko je to naložio igračima

 

 

realno je klub morao da zna gde dolazi i kakvo je tamo raspolozenje. shodno tome su morali da reaguje unapred. mogli su da donesu transparent sa belom pozadinom na kojoj pise "stop all wars" ili "give piece a chance", sta god. ovako su se idealno namestili

  • +1 2
Link to comment

nisu mogli zato sto ne smeju da urade nista sto se ne svidja najvernijima. ceo klub je odavno talac tih bitangi i najbolje sto moze da se desi je da ga isutiraju iz evropskih takmicenja, pa nek nastave da im se slihtaju u svoja cetiri zida, za ona dva puta godisnje sto dodju na utakmicu.

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Jbg videli smo rezultate juče, 80% Srbije je putinofilsko. Ne može klub iz takve zemlje drugačije, to nam je što nam je. Angažovanje izdajnika Kaline od strane kluba iz takvog ambijenta za mene je veći šok i anomalija nego ovo juče. 

Edited by Nikodije
Link to comment

I meni je bio šok, dok nije poslao bonžite i žele zeke na Kocobo. 

Ne znam šta mu je trebalo ni prvo, ni drugo, ni treće, i siguran sam da jedva čeka da ode, a tako već pola sezone i igra. 

Sve u kurac da ide, k'o domine. 

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

nisu mogli zato sto ne smeju da urade nista sto se ne svidja najvernijima. ceo klub je odavno talac tih bitangi i najbolje sto moze da se desi je da ga isutiraju iz evropskih takmicenja, pa nek nastave da im se slihtaju u svoja cetiri zida, za ona dva puta godisnje sto dodju na utakmicu.

 

nije bas da ne smeju

Image

  • +1 4
Link to comment

lik se presaltao na sah na pola sezone. sta pa da ocekujes kad ga reketiraju bitange. da je bio pametan da trazi angazman preko bare ko gospodin, idu i kurta i murta danas tamo.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment

A za dve godine sin Boška Obradovića, znam da trenira košarku. Treba nam što više putinofilske dece u Zvezdi, da plamti plam. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...