Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Solidno smo se sibali desetak minuta, ali onda je dosla do izrazaja sva limitiranost i uzasna selekcija ove ekipe

 

Ne zna se sta je veci debakl, ideja da se sezona izgura s ovom centarskom linijom, cunning plan da od Dobrica napravimo Lojda, ili dovodjenje prepariranog Markovica. Nije bilo ni srece s povredama, pa nam tako u poslednjih mesec i po dana najvazniji igrac ne igra ove utakmice, a od potonulog, resetovanog Vajta bi Borisha bio znacajno upotrebljiviji

 

Sve u svemu - jebiga 

Link to comment

Limitirani smo i kad svi igraju, realno. Okrecemo se obavezama u ABA ligi, valjalo bi tamo izgurati jako do samog kraja.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Meni je zapravo drago sto ce ovaj drljavi Bajern da nas demolira, a iskreno se nadam da cemo da izvisimo i za Aba ligu, pa da krenemo iz pocetka. Sit sam vise i ove radonjiceve burazerske zvezde, godinama smo vec tu al nikako da nam udje.

E, pa nek nam dar trinkijeri utera duboko, pa nek Dejo i dalje dovodi poluinvalide i kucne prijatelje

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, FPLS said:

Solidno smo se sibali desetak minuta, ali onda je dosla do izrazaja sva limitiranost i uzasna selekcija ove ekipe

 

Ne zna se sta je veci debakl, ideja da se sezona izgura s ovom centarskom linijom, cunning plan da od Dobrica napravimo Lojda, ili dovodjenje prepariranog Markovica. Nije bilo ni srece s povredama, pa nam tako u poslednjih mesec i po dana najvazniji igrac ne igra ove utakmice, a od potonulog, resetovanog Vajta bi Borisha bio znacajno upotrebljiviji

 

Sve u svemu - jebiga 

Sve se slažem osim za Dobrića. Nisam nikad bio njegov fan ali bilo je rezona dati mu šansu posle prošoglodišnje finalne serije ABA tj. cele druge polovine sezone. 

  • +1 1
Link to comment

Baš brukanje večeras. Ali tako je to, ne može se ipak EL igrati bez ozbiljnog igrača na 1 i 5. Na 1 može i da posluži Wolters, a na 5 smo katastrofalni.  Za Dobrića je bio dobar plan, a onda se komplet pripreme i početak sezone liječio od povrede.

Link to comment
7 minutes ago, Drako said:

Meni je zapravo drago sto ce ovaj drljavi Bajern da nas demolira, a iskreno se nadam da cemo da izvisimo i za Aba ligu, pa da krenemo iz pocetka. Sit sam vise i ove radonjiceve burazerske zvezde, godinama smo vec tu al nikako da nam udje.

E, pa nek nam dar trinkijeri utera duboko, pa nek Dejo i dalje dovodi poluinvalide i kucne prijatelje

 

Upravo o ovome razmisljam. Imali smo kontinuirani rast nekoliko godina do one sezone sa 16 pobeda kad je Evroliga junacki izgurala svoj propali projekat Darusafaku u Top 8 umesto nas a onda smo ispali iz zljeba i vrtimo se godinama u krug. Hocemo da pobijemo sve zivo da bismo osvojili ABA ligu i igrali Evroligu a onda tu Evroligu zrtvujemo da bismo se opet pobili da osvojimo sledecu ABA ligu i tako letnji dan do podne. U medjuvremenu nam je svake sezone osim one sa Alimpijevicem tim sve stariji i stariji, sve je vise igraca koji popunjavaju roster na osnovu starih zasluga a ne realnog kvaliteta, bacamo energiju na vracanje u zivot tridesetogodisnjaka koji su jednom nogom u penziji umesto da forsiramo mladje igrace, sve je to kulminiralo neverovatnom pricom da nismo doveli centra jer je Radonjic mrtav hladan rekao da ne zeli prvog centra jer ce to da ugrozi motivaciju Kuzmica i Luke Mitrovica. To je verovatno najveci WTF momenat koji je do mene ikada dosao iz kluba kao informacija.

 

Sta god da uradimo ove godine u ABA ligi nama je reset u razmisljanju neophodan, ostao Radonjic u klubu ili ne. Svi ovi markovici, kuzmici, cirbesi, simonovici i ostali drugari treba da razduze opremu a mi da se malo bavimo i kosarkom pored toga sto se bavimo "stvaranjem atmosfere". OK je dobra atmosfera ali neko mora i da ume da probaci loptu kroz obruc. Takodje, mora klub jednom da rascisti kakve su mu ambicije u Evroligi a ne da najavljuje brda i doline a onda vec u decembru krene stidljivo da "objasnjava" kako nam je ABA liga prioritet. Svi klubovi koji su u konkurenciji za ulazak u Top 8 (Monako, Makabi, Bajern, Alba) su trenutno u odlicnoj formi a nama pola tima izgleda kao da je pre nedelju dana zavrsena sezona. I sad cemo, naravno, da se vadimo na povrede Holinsa i Lazica u nevreme kao da je nedostatak jednog igraca iz prve petorke i jednog koji je vec godinama pomocno osoblje smak sveta za bilo koji normalno selektiran tim.

  • +1 4
Link to comment

Престао сам да гледам након оних пар напада у трећој четвртини. На страну све али за овакав приступ бих их послао пјешке из Минхена.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Престао сам да гледам након оних пар напада у трећој четвртини. На страну све али за овакав приступ бих их послао пјешке из Минхена.

 

Nije do njih, ja verujem da se oni trude, jednostavno nema tu kvaliteta. Pogotovu napadačkog. 

Link to comment

Besni ste na igrače, a ne pomišljate da je Filipov tata možda zavrnuo plate...

Pa nisu baš svi zaboravili da igraju košarku u isto vreme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...