Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, levi said:

za mehaniku šuta treba snage, sećam se koliko je Rakočević đidao sa trojke na  zagrevanju kad je počeo da se skida za prvi tim. jedva je dobacivao

 

mali Top ima to što ne može da se nauči, napad se otključa kad on uđe, brže ide lopta

nije problem snage, izbacaj mu je nizak, spor i ravan, nesto kao nick calathes. kao posledica ga lako blokiraju i skoro da nema sut iz driblinga. nije kasno da popravlja to, ali ce biti ogranicavajuci faktor ako ne popravi.

  • +1 1
Link to comment

Bolji je mali Top nego sto sam ocekivao, neke asistencije i odluke koje je imao danas plejevi uce godinama a njemu ocigledno dolaze prirodno. Ali, jebi ga, za igranje seniorske kosarke u danasnje vreme sa 16 godina moras da budes fizicki freak kao sto je Doncic. Za dve sezone kad ojaca rameni pojas pomoci ce mu kod prevodjenja, kod prodora, a posebno kod suta, koji mora da dize na visu tacku izbacaja jer ovo guranje lopte sa brade, kao sto smo videli, moze da blokira i Rok Stipcevic. Od ovih klinaca koje smo poslednjih godina povremeno gledali pokazao je vise razumevanja igre, 5 asistencija na prvoj seniorskoj utakmici je lepa cifra + jedno dve "posredne" nakon sto je on napravio visak pa je lopta rotacijom dosla do slobodnog igraca.

Link to comment

Bas mi se dopao mali Topic, vidi teren u svakom momentu, normalno da mora da radi ali prvi utisci su mi super, mozda treba da skine i onog Vudragovica ili kako se vec zove.

Samo da ne ureknemo malog. 

Link to comment
40 minutes ago, armor said:

Bas mi se dopao mali Topic, vidi teren u svakom momentu, normalno da mora da radi ali prvi utisci su mi super, mozda treba da skine i onog Vudragovica ili kako se vec zove.

Samo da ne ureknemo malog. 

Vudragović na netom zavrsenom juniorskom turniru EL šutirao trojke 6-6 u četvrtini na jednoj utakmici. 

Topić ima to što smo svi primetili, pregled igre i decision making, ali je prerano za bilo kakve zaključke. I Radanov i Boriša su izgledali još i bolje u njegovim godinama. 

Link to comment

Topic ima sasvim dobre predispozicije za pleja , uz to ume da odigra kvalitetnu odbranu.  Slazem se da mu je sut problem  i da treba da radi na njemu  ali poseduje odlicnu kreativnost u igri  , dobar je organizator ,  sve vidi , uposljava na vreme  , to ne moze da su nauci , poseduje taj dar, kao sto ga poseduje Teodosic, Jokic itd.  On  bi  vec trebao da  guli minutazu u FMP-u da postoji neka vizija  za mlade igrace u klubu.

Edited by Micko8
Link to comment
31 minutes ago, fandorin said:

Vudragović na netom zavrsenom juniorskom turniru EL šutirao trojke 6-6 u četvrtini na jednoj utakmici. 

Topić ima to što smo svi primetili, pregled igre i decision making, ali je prerano za bilo kakve zaključke. I Radanov i Boriša su izgledali još i bolje u njegovim godinama. 

Zargonski receno "usralo" ga:)

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

Vudragović na netom zavrsenom juniorskom turniru EL šutirao trojke 6-6 u četvrtini na jednoj utakmici. 

Topić ima to što smo svi primetili, pregled igre i decision making, ali je prerano za bilo kakve zaključke. I Radanov i Boriša su izgledali još i bolje u njegovim godinama. 

Mator sam pa me uporedjivanje nije vuklo na Dvoje gore pomenutih nego na jednog momka koga nisam prezalio dobrih 30 es godina bez obzira sto je bolestina bila ta koja ga je sjebala, da ne duzim radi se o Radetu Vukosavljevicu, koji je to igrac bio eh i koju je kuratu srecu imao momak cudo

Link to comment

Bas duga pauza za Lazica, jos mesec dana bez njega. Ajde bar ce valjda biti spreman za PO ABE u fulu. Holins jos nekoliko dana pauza, a glavno pitanje sta je sa Cirbesom i cime se on bavi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...