Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kako casti Lamonika, dok mi poradjamo koseve

 

Ne vredi, ona nasa standardna toliko puta vidjena utakmica. Uvek nesto fali. 

Edited by FPLS
Link to comment

Jebena Alba, bezveze se sibali, I opet je ono "za malo"  ali kada imaš bar dva igrača sa ozbiljnim minutima, koji su pritom daleko od EL nivoa, uvek će biti tako... 

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

 

 

Ne ali stvarno čudo da Kuzmić nije igrao završnicu,  ne razumem misao Radonjića.... 

 

 

Nema logike, cist debilizam da Kuzmic ne igra zavrsnicu. Kos ne mogu da daju ni on ni Mitrovic ali ovaj bar igra odbranu, moze da skoci. Kucmic pogodio i bacanja.

 

Mitrovic kad sutira bacanje deluje kao da ce da snese jaje ili da se usere, jedno od ta dva.

  • +1 2
Link to comment

Navijam ja za Zvezdu, ali iskreno, uvreda za kosarku bi bila da medju 8 nazovi najboljih u Evropi ode ekipa koja ima jednog odlicnog igraca, cetiri dobra i ostalo invalide i polukosarkase.

Meni je ovo postalo potpuno normalno, i iskreno, jos tamo negde od monaka se ne nerviram mnogo.

I ajde vise da se manemo mistifikacije, Radonjic je jedan jedva prosecan trener, sklon ekstremnoj tvrdoglavosti i potpuno suludim resenjima.

Shodno recenom, koliko god voleo zvezdu, tacno me zabole, da proste dame, qrac sta ce biti u zadnje 3 utakmice. Ipak sebe volim malo vise.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...