Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Na kraju je Džoni Ivanović donio prevagu, nadam se da je zadnjih par utakmica pokazatelj dizanja forme. Timski,  baš loše izdanje večera. Cibosima čestitke, simpatična ekipa, lijepa i atmosfera u dvorani večeras.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

skolski primer kako razigras protivnika i to te zamalo kosta pobede tako sto das rekreativcu minute u drugoj cetvrtini. 

 

Zalio se Simonovic Nebojsi da malo igra... 

 

Bez zajebancije.

 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

skolski primer kako razigras protivnika i to te zamalo kosta pobede tako sto das rekreativcu minute u drugoj cetvrtini. 

 

Bukvalno, to je bilo u rangu raspada kada je FČ ulazio u igru u evroligaškim utakmicama pa protivnik odmah napravi 10-0

Link to comment

Nek se Si Monović penzioniše u sred sezone, kao Veljko Paunović onomad. Ionako izgleda kao teča koji dovozi Voltersa na trening. 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Posle Simonoviceve minijature u prvom poluvremenu sam prestao da gledam, znao sam da ce biti nerviranja do kraja. Nista vise ne mrzim u sportu od "lako cemo, sta se nerviras" kurcenja na takozvanim malim utakmicama, narocito ako dolazi od igraca koji onda to "lako cemo" u formi kestenja iz vatre prepuste drugim igracima da vade. Takav stav jednog ili dvojice igraca povuce celu ekipu u kanal. Iz tih razloga ce Lazic kod mene uvek imati popust iako cesto nema nikakav ucinak, za razliku od pojava kao sto je Simonovic.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, levi said:

šta je ovo na kraju Kalina nešto drkao Mitrovića u hadlu

 

I meni zapalo za oko, pa sam vracao 6 puta da vidim. Prvo je svima neki govor odrzao na centru, da bi onda produzio interno sa Mitrovicem i zavrsio sa "jebacu vam majku svima", na sta Mitrovic pita "kome bre da jebes majku", a Davidovac smiruje. 

 

Vec duze vreme je nervozan i kontraproduktivan, ovaj bezobrazluk i ispucavanje veceras je samo kulminacija.

  • +1 1
Link to comment

Kalina mi je večeras bio iritantniji i od Simona. Gotivm ga, ali ovo večeras je baš bio bezobrazluk. Od Simona i ne očekujem ništa, uveo ga je vjerovatno misleći da će im raširiti odbranu, ali kurko. Kuzmić također neupotrebljiv, mali Brankovića ga jebo uzduž i poprijeko.

  • +1 1
Link to comment
Just now, FPLS said:

 

I meni zapalo za oko, pa sam vracao 6 puta da vidim. Prvo je svima neki govor odrzao na centru, da bi onda produzio interno sa Mitrovicem i zavrsio sa "jebacu vam majku svima", na sta Mitrovic pita "kome bre da jebes majku", a Davidovac smiruje. 

 

Vec duze vreme je nervozan i kontraproduktivan, ovaj bezobrazluk i ispucavanje veceras je samo kulminacija.

 

On ce nekom da jebe majku, 13 trojki je ispalio veceras kao da je Stef Kari a ne priuceni ciglar. Vec duze od mesec dana ne igra ni blizu onoga sto moze i sto je pokazivao na pocetku sezone a i govor tela mu je uzasan. Sto je najgore i onde gde je elitni igrac, u odbrani, odradjuje preko kurca, Eksum ga je u Blau Grani prolazio bez driblinga kao cunj na parkingu. Mogao bi malo da prestane da cascava svojom velicinom i pocne da se vraca u formu onako kako znamo da moze, na hustle, pametne odluke i strpljiv napad. 13 suteva za tri, jebo te, to nije uzimao ranije za deset utakmica.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...