Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Nismo uspeli  izpod - 8, a imali smo šanse, ali ok, bez Hollinsa, Kalina los večeras... Ivanović 13 poena u zadnjoj četvrtini, fina rola... Onih 20:2 u drugoj je bilo too much. Sve ok... 

Link to comment

Lazarevic bi vec sada morao da ima ozbiljniju minutazu, s tom minutazom bi se i malo oslobodio da sutira sa vise pouzdanja sto mu je veliki minus u napadu. On je u teoriji naslikan igrac za Radonjica, nije mi jasno zasto ga ovoliko ignorise. Bukvalno su on i Ivanovic naterali Jasiku da vrati prvu petorku da mu se ne iskomplikuje utakmica.

Link to comment

Realno je i trebalo da ostave Kaliniću par dana slobodno da se resetuje pred odlučujuće utakmice a ovde da puste Lazarevića da igra. Lazarević je u pojedinim utakmica šutirao slobodno i nije to ni bilo toliko loše ni što se procenta ni što se brzine šuta tiče, samo teško to ide sa statusom kakav ima. Kalina već  neko vreme izgleda kao da je doživeo neki burn out. 

  • +1 1
Link to comment

Kalina loš večeras, ali haj, ima kod njega bonusa dosta. Na kraju ipak skupo prodasmo kožu, pratio na nekom ruskom linku, onaj renneov mi pukao, i na 20 razlike 2 Rusa komentarišu govore kako se Zvezda nikad ne predaje. Drago mi zbog Lazarevića, slažem se komentarima iznad da zaslužuje veću minutažu. Realno nam je centarska linija na kraju dana opet najveći problem. A i onaj Exum dade 10 identičnih poena na desni ulaz.

Link to comment
3 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kalina loš večeras, ali haj, ima kod njega bonusa dosta. Na kraju ipak skupo prodasmo kožu, pratio na nekom ruskom linku, onaj renneov mi pukao, i na 20 razlike 2 Rusa komentarišu govore kako se Zvezda nikad ne predaje. Drago mi zbog Lazarevića, slažem se komentarima iznad da zaslužuje veću minutažu. Realno nam je centarska linija na kraju dana opet najveći problem. A i onaj Exum dade 10 identičnih poena na desni ulaz.

 

Dao je zato sto je i Kalinu i Dobrica boleo djokovic da igraju odbranu. Ima on brz prvi korak i lako napravi prednost ali objektivno ova dvojica nisu hteli da se previse cimaju. Naravno, kad igrac kao Eksum dodje do obruca onda se setimo da nismo doveli krstenog centra i da Kuzmic a narocito Luka nisu nikakvi zastitnici obruca. Pri cemu je Kuzmic veceras toliko odlutao da je u jednom trenutku istrpeo ozbiljno ribanje od Radonje.

 

Nema se sta mnogo reci o utakmici na koju su starteri izasli da je izgube bez mnogo truda. Volters, Kalinic, Dobric, Kuzmic, Davidovac i Pefi su bukvalno prespavali utakmicu, neki celu a neki u prvom poluvremenu kad je Barsa napravila razliku i zavrsila posao. Dzoni i Lazarevic su nam veceras sacuvali obraz pa su malo povukli i ostale ali Kalinica i Dobrica veceras ni FAP nije mogao da povuce.

Link to comment
6 hours ago, Plajvi said:

Secam se tekme protiv CSKA, bilo je jedno 25 razlike u Areni, totalni fijasko i nemoc, jedva su uspevali i sut da izbore.

 

Присуствовао сам том ужасу. :dry:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...