Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

42 minutes ago, Ros said:

nismo ni ranijih godina bili losi.

djenka, lojd, bili su sjajni momci

 

Paradoksalno je da nikad vecu protuvu nismo imali na celu kluba a opet nikad nismo bili bolja i zdravija sredina za adaptaciju onih stranih igraca koji imaju zdrav odnos prema sportu. Od mnogih igraca, sto posredno sto neposredno, sam cuo da su odusevljeni kako klub vodi racuna o njima i koliko je dobro organizovan u svakom segmentu. Naravno, posto uvek postoji nesto sto devojci srecu kvari onde gde sve to prosipamo je cimanje, zatezanje i pokusaji manipulacije kad je novac u pitanju ali to je nesto sto se i moze ocekivati od kluba koji se finansira na nacin na koji se mi finansiramo. Bukvalno nas jedino finansijska solventnost, a.k.a. placanje igracima na vreme i onoliko koliko je dogovoreno, deli od toga da igraci u redovima cekaju da potpisu za nas, takav imidz imamo.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

a ko je uopste od igraca bio los momak? mozda JR Chox jer je nekvalitetan, pa je samim tim i los covek.

 

Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

zrtva porodicnog nasilja i tatinih kompleksa.

ovo definitivno, imao sam priliku da budem u njegovom društvu i bio je poprilično vaspitan i nimalo nadobudan ili nabeđen

Link to comment

Ja sam sa Filipom igrao basket pre neku godinu, blizu Pionira.

 

Skroz normalan lik.

 

ronin stop :D

Edited by Milošica
Link to comment

Ma Filip je najozbiljnije ekstra dečko, ako možeš da ga posmatraš bez prezimena (i istorije u kkcz za vas zvezdaše :D).

 

Godinama je igrao za KK FON sa žarom bilo kog drugog studenta, a onda i skroz kul prihvatio odluku ekipe da im nije ok da dođe samo na finalni turnir. Često je i dolazio da ogdleda njihove tekme.

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, Nikodije said:

a ko je uopste od igraca bio los momak? mozda tompson jer je nekvalitetan, pa je samim tim i los covek.

 

Ако неко није био лош човек, то је Рајан Томпсон. Упознао сам га, опет смо га син млађи и ја негде пресрели :D, и он је једно врло скромно и лепо васпитано створење. Баш се видело колико му је тешко што му не иде, а био је збуњен што га људи стално поздрављају и бодре, није био навикао на такав однос

  • +1 1
Link to comment

drugo je Real, sa njima uvek lakše igramo iz nekog razloga, i ovde i tamo. sa Barcom je uvek pakao, pogotovo sa Jasikeviciusom. jednom samo kao kroz maglu se sećam da smo ih dobili kad su došli ovde u nekom lelemud izdanju,  u nekom prelaznom periodu još pre Jasikevicusa i Pešića

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...