Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

29 minutes ago, Nikodije said:

bajern pokosen kovidom, odlozili utakmicu protiv ulma jer nemaju 8 igraca.

 

nije ni cudo.

nemacka obara rekorde ovih dana

Link to comment

Po svemu Holins će brzo nazad. Izgledalo mi je kao meniskus u prvi mah, ali očigledno nije ni blizu tako strašno.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Meni je delovalo da je Holins hteo da nastavi utakmicu, ali ga je Radonja razumljivo povukao na klupu i posle nije hteo da rizikuje sa njim. 

Link to comment

Kakva je situacija sa Markovićem? Mogli bi i da budemo kompletni jednom i bilo bi lepo da bude sada kada se lomi, a i Ivanović nam je najslabija karika. Cirbes me već ne zanima previše...bolje i Deda na 5 od njega.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

zagonetka je kad se igra protiv bajerna. na sajtu bajerna stoji 1 aprila, na našem i sajtu lige stoji 31 mart. na karti ne piše datum

Link to comment

Dakle Monako ,Bajern i Makabi su nam najveci konkurenti za top 8,malo sam pogledao ko skim igra do kraja. Biće opasno klanje . Baš smo izglupirali sa porazom od Monaka i Panate i gostima.
Dakle kući imamo samo Efes u zadnjem kolu i gostovanja Albi ,Žalgirisu ,Bajernu i Barsi. Za prolaz dalje mora minimum 3 pobede. Bajern dosta bitan zbog međusobnog skora i tu bi nam pobeda u gostima najviše legla. Kad vidim ovaj Žalgiris i Albu sa onim iritantni igračima odmah me jeza neka uhvati. Naši će pre pobediti Barsu i Bajern nego Žalgiris i Albu.
Odmah se setim ona dva vezana kola od pre koju godinu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...