Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, fandorin said:

Ne samo to, ove sezone na svaki nagoveštaj konkurentnosti za top 8 bolno smo se strmoglavili, Monako kod kuće posle +20 i Pao su najsvežiji primeri. Tako da se ja ne zanosim, ali što kaže @Nikodije, lepo je kalkulisati. Mnogo je važno šta je sa Ostinom, ako je on izgubljen na nekoliko nedelja zaista ne vidim kako će se to nadoknaditi. 

Ovo od sinoc ne vazi, mislim da bi gubitkom meca protiv makabija izgubili i sanse za t8, ili ih sveli na teorijski minimum

Link to comment
1 minute ago, Drako said:

Ovo od sinoc ne vazi, mislim da bi gubitkom meca protiv makabija izgubili i sanse za t8, ili ih sveli na teorijski minimum

Eto. Ajde sad kalkuliši. 

🙂

Link to comment

:laugh:

Pa ja ne mogu od prelezane korone da saberem 2 prosta broja, kakve crne kalkulacije za t8.

U jednom momentu sam prestao i da gledam utakmice, al ne vredi, srce glavu ne pita.

 

Link to comment
19 minutes ago, fandorin said:

Ne samo to, ove sezone na svaki nagoveštaj konkurentnosti za top 8 bolno smo se strmoglavili, Monako kod kuće posle +20 i Pao su najsvežiji primeri. Tako da se ja ne zanosim, ali što kaže @Nikodije, lepo je kalkulisati. Mnogo je važno šta je sa Ostinom, ako je on izgubljen na nekoliko nedelja zaista ne vidim kako će se to nadoknaditi. 

 

bio je sve vreme na klupi, i koliko sam video nije dobijao nikakve tretmane. posle normalno hodao. pretpostavljam da nije nista teze.

Link to comment
24 minutes ago, renne said:

i ja isto, već sm to i pisao

 

Renne, druze moj mili, ti upises poraz na svakoj utakmici po default-u pre nego sto i pocne. Kad god vidim da je tvoj post poslednji na topiku a ne gledam utakmicu znam da nam ide lose.:D

Link to comment

tu je mala maca

 

FCBB vs. Roter Stern Belgrad TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE 2021/22

1 Ticket

 Audi Dome Saison 2021/22 81373, München, DE

 

 01.04.2022  20:30

 

  • +1 4
Link to comment

Albu uvek racunamo da cemo da dobijemo i uvek izgubimo... bas nam ne leze. Mislim da nam je skor u EL sa njima 1-6. Mozda nas posluzi teorija velikih brojeva :)

 

S druge strane, Zalgiris smo i znali da dobijemo tamo... 

 

Mada, kako mi izgledamo ove sezone, meni deluje da mi mozemo svaku utakmicu da dobijemo (sem realno Barse tamo, to bi bas bila senzacija). NAdam se da su Nejt i Holins ok  i da nece odsustvovati. 

 

Imamo skor 11-12, mada bi i na onoj staroj tabeli bili konkurentni (imali bismo 13-15)... Kako god da se zavrsi ova sezona, utisak je neuporedivo bolji nego tokom vecine prethodnih. MI igramo ozbiljnu kosarku, i to nije s vremena na vrema vec u kontinuitetu... Uzivanje kao takvo...

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Ros said:

tu je mala maca

 

FCBB vs. Roter Stern Belgrad TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE 2021/22

1 Ticket

 Audi Dome Saison 2021/22 81373, München, DE

 

 01.04.2022  20:30

 

pošto je?

Link to comment
3 minutes ago, munze said:

pošto je?

 

  •  Ticketbereich 1: 58,00 EUR
  •  Ticketbereich 2: 48,00 EUR
  •  Ticketbereich 3: 42,00 EUR
  •  Ticketbereich 4: 36,00 EUR
  •  Ticketbereich 5: 32,00 EUR
  •  Ticketbereich 6: 26,00 EUR
  •  Ticketbereich 7: 23,00 EUR
  •  REWE Familienblock: 12,50 EUR
  •  Aktionsblock: 12,50 EUR
  •  Studentenblock: 10,00 EUR
  •  Rollstuhlbereich: 7,00 EUR
  •  VIP: 220,15 EUR
  •  VIP Light: 110,08 EUR

 

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ros said:

protiv nas, grka i turaka su karte par € skuplje

 

Bas bih voleo da znam kako se to pravda i koji je razlog... Doduse znam, ali to je tuzno....

Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

 

Bas bih voleo da znam kako se to pravda i koji je razlog... Doduse znam, ali to je tuzno....

 

nije nista rasisticko :)

jednostavno je mnogo vece interesovanje nego kad dolaze spanci, italijani i ostali.

 

recimo, pre nas bayern ceka albu u bundesligi i tu su karte 60,49,44,... znaci malo skuplje nego protiv nas

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...