Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

@RosTo se EL nada da će sutra- prekosutra da stane rat, a onda oni brže bolje da vrate Ruse i da spasu milione, Rusi su im veliki sponzori. Ali slobodno možemo da gledamo tabelu bez Rusa

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

@RosTo se EL nada da će sutra- prekosutra da stane rat, a onda oni brže bolje da vrate Ruse i da spasu milione, Rusi su im veliki sponzori. Ali slobodno možemo da gledamo tabelu bez Rusa

 

ma jok, od juce ili prekjuce je zvanicna potvrda stigla da su ruske ekipe out.

jedino sto neko treba da aktualizuje tabelu

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

 

ma jok, od juce ili prekjuce je zvanicna potvrda stigla da su ruske ekipe out.

jedino sto neko treba da aktualizuje tabelu

 

21.marta pada odluka. Zasad imamo samo glasanje klubova da se brišu rezultati sa Rusima ukoliko budu izbačeni.

Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

 

21.marta pada odluka. Zasad imamo samo glasanje klubova da se brišu rezultati sa Rusima ukoliko budu izbačeni.

 

Ma, ruski klubovi su out najmanje za ovu godinu, to 21. marta ce samo biti ozvanicenje onoga sto je vec odluceno.

Link to comment

ma da, nego je interesantno da nisu odmah izbaceni po automatizmu kao recimo u fudbalu, nego su eto kao ostavili neku nadu. to samo govori koliko je el krhka i koliko im znaci svaka para.

Link to comment

Valjalo bi se pozabaviti kalkulacijama, Barselona, Alba, Bajern, Žalgiris u gostima i Efes na kraju kod kuće. Meni deluje da bi 2 pobede sa gostovanja (naročito ako je jedna protiv Bajerna) bile dovoljne da sami rešavamo protiv Atamana.

Link to comment
2 minutes ago, fandorin said:

Valjalo bi se pozabaviti kalkulacijama, Barselona, Alba, Bajern, Žalgiris u gostima i Efes na kraju kod kuće. Meni deluje da bi 2 pobede sa gostovanja (naročito ako je jedna protiv Bajerna) bile dovoljne da sami rešavamo protiv Atamana.

 

tako lepa rec, jedno vreme zaboravljena, konacno se vraca na velika vrata  :heart:

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
14 minutes ago, fandorin said:

Valjalo bi se pozabaviti kalkulacijama, Barselona, Alba, Bajern, Žalgiris u gostima i Efes na kraju kod kuće. Meni deluje da bi 2 pobede sa gostovanja (naročito ako je jedna protiv Bajerna) bile dovoljne da sami rešavamo protiv Atamana.

 

Ne znam za druge, ja kad god vidim da nam nesto treba protiv Albe i Zalgirisa odmah upisem poraze.:laugh:

  • +1 1
Link to comment

Ne samo to, ove sezone na svaki nagoveštaj konkurentnosti za top 8 bolno smo se strmoglavili, Monako kod kuće posle +20 i Pao su najsvežiji primeri. Tako da se ja ne zanosim, ali što kaže @Nikodije, lepo je kalkulisati. Mnogo je važno šta je sa Ostinom, ako je on izgubljen na nekoliko nedelja zaista ne vidim kako će se to nadoknaditi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...