Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

On 14.12.2021. at 22:28, Nikodije said:

Kako da promeni odnos prema Holinsu, na šta misliš? Da mu smanji ulogu? Nema šanse, Holins igra takvu odbranu da će imati kredit taman da nikad ništa ne pogodi. A pogađaće. Obično kad imaš strpljenja sa zahvalnim igračem on ti to vrati. I Đenku smo tako čekali ne jednom, i uvek je vratio. 

 

+1

  • +1 1
Link to comment
dobro sad smo pola pobede iza Macabija a imamo 2-0, bilo bi dobro neko doći do tog 7 mesta a Milano da bude 2
 
ili ako je Milano 3. onda moramo da jurimo 6.  :dry:
Ako Turkija napadne Greaceju možda vam se smeši FF u rodnome gradu. Daj Bože :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Za ovu ekipu je izmisljena ona izreka "volim ih zato sto su moji". Bukvalno nijedan igrac u ovom timu nije bez neke krupne mane ali momci vuku, grizu, ubijaju se na terenu i skoro redovno prevazidju sami sebe i svoja ogranicenja. Na kraju je pola tima jedva stajalo na nogama, odakle su izvukli ovu utakmicu nisam siguran da je ni njima jasno.

  • +1 6
Link to comment

Ovo je bila najbolja utakmica sezone što se tiče ball movementa,  lopta je sjajno išla i uvek se nalazio slobodan čovek.

Edited by Nikodije
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

Ovo je bila najbolja utakmica sezone što se tiče ball movementa,  lopta je sjajno išla i uvek se nalazio slobodan čovek.

 

Makabi bas igra rekreativo odbranu, narocito na perimetru. Oni su preuzimali celu noc, igrali neke kombinovane zone da sakriju bekove koje mrzi da se cimaju, mi smo nesto od toga iskoristili a nesto i nismo. Da smo imali bar nedelju dana da pripremimo ovu utakmicu i malo se odmorimo odvalili bismo ih od zivota.

Link to comment

Na Areni su ladno doveli kao stručnog konsultanta jednog Petra Puaču, koji pride izgleda paaaa, recimo, nepristojno. Kakav antiklimaks nakon košarke.

Edit pogrešan topik

Edited by fandorin
Link to comment

Ok, ima i do rekreativne odbrane Makabija ali i igra Zvezde poprima obrise. Dugo je Radonja lutao sa ovim timom, kombinovao, mešao, eksperimentisao, konačno je došao do optimalne rotacije i raspodele uloga. I konačno smo u stanju da vežemo dve dobre utakmice.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Ok, ima i do rekreativne odbrane Makabija ali i igra Zvezde poprima obrise. Dugo je Radonja lutao sa ovim timom, kombinovao, mešao, eksperimentisao, konačno je došao do optimalne rotacije i raspodele uloga. I konačno smo u stanju da vežemo dve dobre utakmice.

 

Mi smo poceli sezonu izvanredno, od starta se jasno videlo sta cemo da igramo. Malo prevelika potrosnja, malo skauting protivnika i mnogo vise bolesti i povrede su nas neko vreme izbacili iz ritma, sad se polako vracamo na tu formu s pocetka sezone. Nije Radonjic previse eksperimentisao nego se jednostavno prilagodjavao ludilu ove sezone koja je bacila u roler-koster sevdah prakticno sve evroligaske klubove pa i nas medju njima. Ovako tesku sezonu za igranje vrhunske kosarke u Evropi ja ne pamtim, niti mislim da je bilo ko pamti.

Link to comment
9 hours ago, raskopcani said:

Moze li neko da postavi opet onaj prastari klip kada ulazi u neku prostoriju di je veci audiotirium a on strelja pogledom...bilo davno, u prvom sazivu

 

To je bio kup neki, ne mogu da se setim koje godine, proradila mu štitna kad je ušao. :laugh:

 

Bila je i ona scena kad se dere kao konj na Dangubića na 40 razlike u nekoj KLS fiskulturnoj sali. :ziga:

  • +1 2
Link to comment

Sve je manje više rečeno. Atmosfera u hali nikad nije bila bolja. Delije jedva da uspevaju da guslaju njihov ja-pa-ja repertoar, ali lagano bivaju progutani od strane ostatka kad god frka na terenu nalaže. Verujem da je prošlo 30 godina od kako je navijanje u ovom procentu išlo u korist tima i pratilo šta se dešava na parketu.

Kad god gledam Kalinu uživo proklinjem svaku utakmicu na koju nisam otišao. Imam utisak da bi razlika izmedju tima sa njim i bez njega bila 20-25 razlike. Skoro kao Jokić i Denver.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Sledi ključne 2 nedelje da se momci malo odmore i napune energijom za foto finiš. Gostovanje u Barceloni je realno unapred ukalkulisan poraz, sve preko toga bio bi bonus pa tamo mogu da odu rasterećeno i poigraju se košarke, plus da Radonja lepo rasporedi minutažu. Potom CSKA prazna nedelja i onda Berlin 25. marta pa naredne nedelje Bayern, 2 meča godine. 

 

U medjuvremenu bi bilo lepo da Armani, Efes i Baskonija odrade dobar posao protiv Švaba i Monaka i tako nam anuliraju eventualni L u Barci i onda sami rešavamo sudbinu.

 

Ima li ko da okači tu alternativnu tabelu sa isključenim rezultatima ruskih timova?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...