Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, MiddleClass said:

Vidi Noleta sto se grebe... :D

 

neka vala...baš mu znači...

 

lepa scena, posebno Lazarević koji se sprema da ga zagrli.

Laza kapitenski poslovno skoncentrisan na pozdrav za raju....živi bili lavovi.

Edited by Musky
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

Ko je ono beše terao Holinsa na početku?

 

Tj ko nije, osim mene? :D

 

Naravno da nisam, ali se sećam žalopojki. Uostalom, mislim da nema stranog igrača koji nije to prošao, jeste fascinantno koliko intenzivno neki ljudi prate košarku a nisu u stanju da uvide jasne kvalitete i obrnuto.

 

Dobra tekma i svaka čast ekipi na pobedi, mogu samo da  zamislim koliki je pakao i fizički i mentalno igrati utakmice svaka dva dana, biti na fizičkom nivou da se to isprati i imati motivaciju da gineš non stop. Jebeno. 

Link to comment

Stvarno svaka čast momcima, 4 pobede u nizu i sada se moramo ložiti ,šta da radimo. Inače od kad sam počeo da pratim na pbp El vezujemo pobede ,tako ću i nastaviti . Dakle Barsa,Alba,Bajern ,Žalgiris ,Efes.
Dobijemo 3 i mislim da smo i top 8 .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Sjajna borba, bravo za momke i stručni štab. Samo da je Hollins ok. 

 

Holins slavio sa timom i šetao preko parketa ne verujem da je nešto teže... 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Naravno da nisam, ali se sećam žalopojki. Uostalom, mislim da nema stranog igrača koji nije to prošao, jeste fascinantno koliko intenzivno neki ljudi prate košarku a nisu u stanju da uvide jasne kvalitete i obrnuto.

 

Dobra tekma i svaka čast ekipi na pobedi, mogu samo da  zamislim koliki je pakao i fizički i mentalno igrati utakmice svaka dva dana, biti na fizičkom nivou da se to isprati i imati motivaciju da gineš non stop. Jebeno. 

 

Upravo tako...Lazarević i nakon kratke sekvence izlazi iz igre a ceo je u overdrajvu...naduven, gori...

Ne možeš ovakvom treneru i timu da ostaneš dužan na parketu...ozbiljna je ovo forma i energija koju isijavamo.

Večeras bez igrača u kanalu...bravo Radonjiću...ovo je sada 6-1 h2h sa ''who the fuck R U'' mušterijom.

Edited by Musky
  • +1 3
Link to comment

dobro sad smo pola pobede iza Macabija a imamo 2-0, bilo bi dobro neko doći do tog 7 mesta a Milano da bude 2

 

ili ako je Milano 3. onda moramo da jurimo 6.  :dry:

Link to comment
1 minute ago, levi said:

dobro sad smo pola pobede iza Macabija a imamo 2-0, bilo bi dobro neko doći do tog 7 mesta a Milano da bude 2

 

ili ako je Milano 3. onda moramo da jurimo 6.  :dry:

pa šta nam teško?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...