Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

 
Radonjic je epski tremaros, pokazuje skoro sve klasicne sindrome panike od javnog nastupa, bar one koji se mogu videti preko kamere.
Ide refleksno ka novinaru a obavezno ne čuje prvo pitanje da dobije na vremenu. Duplo ga razbija trema kada daje izjavu na prokletom engleskom...i ko li ga izmisli. U izjavama za SK dan pre EL duela ume da se rastrtlja ali jednako ništa novo ne kaže. Obratite pažnju, kada je pri kraju zadnje rečenice, kako mu noge već krenu da ga odvuku iz kadra...smile.png
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ima li nekog ko nema sezonsku a ide redovno. Treba mi karta za neke strance, da li ih ima na blagajni i koliko treba ranije da se dodje?

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

U zadnjih 6 susreta sa Makabijem imamo 5:1 skor. Moraćemo neki šut spolja da izmislimo jer često igraju neke kombinovane zone a ispod koša su sigurno dominantniji. Mogu Deda i Luka da prodaju po par jeftinih poena na niskom postu ali visoki su im forte. Wilbekina prebiti ko mačku i dodati Lazarevića u rotaciju da bi ga uz Holinsa i Lazu davili ko zmija žabu. Mislim da smo upravo njima ove sezone prodali najviše kontri i to u sred Teherana...smile.png

Link to comment

Meni u glavi kako se Bagackis hvata za glavu jer Simon sam na trojci pogadja, setih se te situacije i koliko je Makabi postao raspustena banda. Dobijamo

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Plajvi said:

Ima onaj klip kad je Nelson bio na nekoj tekmi nakon sto je otisao, izgrlili se k'o u svatovima. :D

Moze li neko da postavi opet onaj prastari klip kada ulazi u neku prostoriju di je veci audiotirium a on strelja pogledom...bilo davno, u prvom sazivu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...