Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Ted said:

 

šta ja znam, ukazala se prilika iznenadno za top 8, još ako je f4 u Bgd, eto motivacije do nebesa. što može da bude dodatni faktor da se zapne i ide iznad granice realnog

ma može da se zapne, nego su nam sve sada ekipe zapale koje nas pobeđuju kada su oni najgori, a mi najbolji

Link to comment
1 minute ago, renne said:

ma može da se zapne, nego su nam sve sada ekipe zapale koje nas pobeđuju kada su oni najgori, a mi najbolji

 

pa dobro, ja kao navijač Partizana svakako nemam ludu želju da tu tradiciju rušite ;) 

 

samo kažem. a pomalo sam i sujeveran i staromodan, pa držim da nikakava sreća za mene neće da nastupi ako drugom želim nesreću 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

šta ja znam, ukazala se prilika iznenadno za top 8, još ako je f4 u Bgd, eto motivacije do nebesa. što može da bude dodatni faktor da se zapne i ide iznad granice realnog

 

Tede, nasa svaka sezona u Evroligi je protekla u fazonu "eh, da smo". Sampioni smo u ehstadaizmu. Da je neko Covic mogao da proceni da ce se ovo desiti ruskim klubovima mozda bi i doveo tog jebenog prvog centra kojeg najavljuju od priprema da se kompletira selekcija, ovako jednostavno nemamo dovoljno kvaliteta. Sreca nasa na ovih poslednjih par utakmica da je Davidovac, na opste iznenadjenje svih, iskocio kao oruzje na poziciji pet, Kuzmic, Mitrovic i Vajt su skoro bez ucinka u poslednje vreme. Previse je tu igraca koji mnogo osciliraju jer nemaju kvalitet da na rutinu drze odredjeni nivo kvaliteta, ponekad cak i na jednoj utakmici. Na primer, Ivanovic veceras, zapalio se u jednom trenutku i odigrao odlicno a vec u sledecem stintu nije mogao cak ni napad da postavi.

 

Dobri smo, cvrsti, znamo sta igramo i to uglavnom igramo disciplinovano i pametno, za nesto vise smo, ako vec nemamo para da kupimo kvalitet na svim pozicijama, bar mogli da zavrsimo selekciju i pruzimo priliku ovim igracima da urade nesto vise. Ovako ce nam neki Luk Sikma i Zofri Lovernj presuditi vec koliko za par nedelja.

Link to comment
33 minutes ago, harper said:

 

Tede, nasa svaka sezona u Evroligi je protekla u fazonu "eh, da smo". Sampioni smo u ehstadaizmu. Da je neko Covic mogao da proceni da ce se ovo desiti ruskim klubovima mozda bi i doveo tog jebenog prvog centra kojeg najavljuju od priprema da se kompletira selekcija, ovako jednostavno nemamo dovoljno kvaliteta. Sreca nasa na ovih poslednjih par utakmica da je Davidovac, na opste iznenadjenje svih, iskocio kao oruzje na poziciji pet, Kuzmic, Mitrovic i Vajt su skoro bez ucinka u poslednje vreme. Previse je tu igraca koji mnogo osciliraju jer nemaju kvalitet da na rutinu drze odredjeni nivo kvaliteta, ponekad cak i na jednoj utakmici. Na primer, Ivanovic veceras, zapalio se u jednom trenutku i odigrao odlicno a vec u sledecem stintu nije mogao cak ni napad da postavi.

 

Dobri smo, cvrsti, znamo sta igramo i to uglavnom igramo disciplinovano i pametno, za nesto vise smo, ako vec nemamo para da kupimo kvalitet na svim pozicijama, bar mogli da zavrsimo selekciju i pruzimo priliku ovim igracima da urade nesto vise. Ovako ce nam neki Luk Sikma i Zofri Lovernj presuditi vec koliko za par nedelja.

 

verujem da je sve to tačno tako.

 

samo mogu da dodam par napomena, kao neko ko prati sa strane i ne baš pomno. ali ovo što sam gledao do sada, nek mi bude oprošteno, na trenutke me podseća na Partizan iz Vujoševićevog prajma, odnosno na tim koji odbija da umre uprkos svemu. pa recimo i uprkos evidentnom nedostatku kvaliteta kada se poredi sa top klubovima. to je neka vrsta ludila, koja uz malo sportske sreće i, u ovom slučaju, iznenadnih okolnosti, može da te povuče tamo gde si mislio da ne možeš da stigneš.

 

iskreno, mislim da vam i mi pomažemo dosta u svemu tome, posredno naravno. time što konstatno dokazujemo da ove sezone ipak nećemo moći da budemo konkurent za aba tron. moguće da ćemo da zasmetamo više no što ste navikli, ali u nekoj seriji na 3 dobijene ne vidim neki razlog za vašu brigu da ćete ostati bez EL. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Tede, nasa svaka sezona u Evroligi je protekla u fazonu "eh, da smo". Sampioni smo u ehstadaizmu. Da je neko Covic mogao da proceni da ce se ovo desiti ruskim klubovima mozda bi i doveo tog jebenog prvog centra kojeg najavljuju od priprema da se kompletira selekcija, ovako jednostavno nemamo dovoljno kvaliteta. Sreca nasa na ovih poslednjih par utakmica da je Davidovac, na opste iznenadjenje svih, iskocio kao oruzje na poziciji pet, Kuzmic, Mitrovic i Vajt su skoro bez ucinka u poslednje vreme. Previse je tu igraca koji mnogo osciliraju jer nemaju kvalitet da na rutinu drze odredjeni nivo kvaliteta, ponekad cak i na jednoj utakmici. Na primer, Ivanovic veceras, zapalio se u jednom trenutku i odigrao odlicno a vec u sledecem stintu nije mogao cak ni napad da postavi.

 

Dobri smo, cvrsti, znamo sta igramo i to uglavnom igramo disciplinovano i pametno, za nesto vise smo, ako vec nemamo para da kupimo kvalitet na svim pozicijama, bar mogli da zavrsimo selekciju i pruzimo priliku ovim igracima da urade nesto vise. Ovako ce nam neki Luk Sikma i Zofri Lovernj presuditi vec koliko za par nedelja.

 

Vec smo i zaboravili na tog famoznog centra. Radonja od kad je produzio cirbesa i resio pitanje centra", nije ga vise skinuo.. klasican radonjizam, sto bi mladi rekli :D

Link to comment
1 minute ago, ZSNj said:

 

Vec smo i zaboravili na tog famoznog centra. Radonja od kad je produzio cirbesa i resio pitanje centra", nije ga vise skinuo.. klasican radonjizam, sto bi mladi rekli :D

 

Kako da ga skine, covek otkako je dosao ili je bolestan ili povredjen. Nije on kriv sto je potpisan kao penzioner u timu koji rilja kosarku kao da mu zivot zavisi od nje. Koliko god da smo bacili para za njega bacili smo ih kroz prozor.

Link to comment

Lako je posle bitke (pa makar i dobijene) biti general, ali neke odluke Radonjica ne mogu da razumem. Npr. u nedelju protiv Partizana, ako sam lepo video Lazarevic (iako najodmorniji) nije uopste ulazio u igru, juce protiv dosta jaceg protivnika dobija minute.

 

Od kada Zvezda igra EL, pratim preko EuroleagueTV i ne secam se da je Ra jednom nakon utakmice stao ispred mikrofona pri davanju izjave, pa se pitam jel se on spda sa nima, ili on ne zna cemu sluzi :D uvek je ili levo ili desno i jedva ga cujes (nebitno to sto nikad i ne kaze nesto posebno, nego uvek dve tri iste recenice)....

 

BTW. Koliko dugo dok se Markovic oporavi?

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

 

Mislim da sam na tvoj komentar o utakmici za dan žena imao komentar koji se nije svideo nežnim dušicama. 

 

Nažalost bio sam u krivu :dry:, te ste ih našamarali. Čestitke 

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Mislim da sam na tvoj komentar o utakmici za dan žena imao komentar koji se nije svideo nežnim dušicama. 

 

Nažalost bio sam u krivu :dry:, te ste ih našamarali. Čestitke 

 

??? Koji komentar? I ko su te nezne dusice? Moderacija?

Link to comment
2 hours ago, assignment said:

Od kada Zvezda igra EL, pratim preko EuroleagueTV i ne secam se da je Ra jednom nakon utakmice stao ispred mikrofona pri davanju izjave, pa se pitam jel se on spda sa nima, ili on ne zna cemu sluzi :D uvek je ili levo ili desno i jedva ga cujes (nebitno to sto nikad i ne kaze nesto posebno, nego uvek dve tri iste recenice)....

 

 

uvek ide desno (na ekranu) i stalno se klati :D

vec po navici zovem cerku da i ona vidi pa se zajedno cepamo. lud je kao struja

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Čim misli da su isključene kamere, odmah je normalan

 

Juče sasvim prirodan i simpatičan dok se slikao sa Rajkovim unukom, nije znao da ga snimaju

Link to comment
23 minutes ago, April said:

Čim misli da su isključene kamere, odmah je normalan

 

Juče sasvim prirodan i simpatičan dok se slikao sa Rajkovim unukom, nije znao da ga snimaju

 

Radonjic je epski tremaros, pokazuje skoro sve klasicne sindrome panike od javnog nastupa, bar one koji se mogu videti preko kamere.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...