Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Heaviside said:

Bravo. Deda već neko vreme mnogo lepo igra. Dobismo ih sa Babom i Dedom na Tavarezu, baš pokretljiva agresivna odbrana, nisu ni uspevali da ga nađu.

 

Imamo li neke šanse za plejof kada izbace ruse?

 

naravno da ima. svaka je utakmica odlucujuca. idemo barsi gde ce biti skoro nemoguce dobiti, zalgirisu, bajernu, albi. cekamo makabi i efes zadnje kolo

Link to comment

Bolji smo u medljusobnom od Fenera ,ako pobedimo Makabi i od njih ,tako da ima šansi . Samo da ne čokujemo kada trebamo da dobijemo nešto
Mada već vidim kako nas mrtva Alba i Žalgiris razvlače :)
Neka igraju punom parom pa šta bude. sigurno.5bfae8dc910230fc7951a592b38aff0f.jpg

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Ocajni smo bili ali mi je veceras postalo jasno kako je mrtvi Zalgiris onako razguzio Real u proslom kolu. Da im se u zavrsnici nije pojavio onaj Ljulj iz nekog proslog vremena ne bi 45 poena presli.

 

Kalinic sada vec pocinje polako da postaje problem, upao je u kanal a nema taj komfor u ovakvoj ekipi da se pomeri u drugi plan i na sljaku se polako vrati u formu. Doslo je dotle da mu iz publike vicu "stani, bre". Dobili su ih Davidovac, Volters i par "kreni-stani" igraca poput Ivanovica, Holinsa i pod makaze da pomenemo Dobrica i Mitrovica. Mnogo utakmica igramo a neki igraci to veoma tesko podnose, dobro bi nam dosla neka pauzica od nedelju dana ili tako nesto.

Link to comment

Alba će nas zgaziti, to je već postala tradicija.
Biće teško jer većinu utakmica igramo u gostima. Čak se i mrtvi Žalgiris vratio u život, zadaće nam jade u Litvaniji. Ako se Kalinić probudi iz zimskog sna imamo realne šanse za top 8.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment

za neke relane šanse da idete dalje, da se pravi istorija i tako to, mislim da bi moralo da se izbegne i 8. mesto koje vodi na Barsu 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Odlično je ovo, ostvaren plan od kupa i nadalje traje pobjednička serija. Svesti Real sa ovakvim napadačkim poterncijalom na 62 poena je vrlo zajebana stvar. radonja se na kraju uslika sa Rajkovim unukom. :D I da, jel zna neko šta je Plavšićem, nema ga već dugo na prenosima?

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

za neke relane šanse da idete dalje, pravi istorija i tako to, mislim da bi moralo da se izbegne i 8. mesto koje vodi na Barsu 

 

Izgubicemo sve tri utakmice u gostima i to je to. Otkako smo poceli da igramo evroligu kad god nam nesto vazno treba protiv Albe i Zalgirisa uvek useremo. Doduse, obicno useremo kuci, sad gostujemo pa mozda bude drugacije.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Izgubicemo sve tri utakmice u gostima i to je to. Otkako smo poceli da igramo evroligu kad god nam nesto vazno treba protiv Albe i Zalgirisa uvek useremo. Doduse, obicno useremo kuci, sad gostujemo pa mozda bude drugacije.

 

šta ja znam, ukazala se prilika iznenadno za top 8, još ako je f4 u Bgd, eto motivacije do nebesa. što može da bude dodatni faktor da se zapne i ide iznad granice realnog

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...