Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

A jbt valjda je jasno da se pod "zapamtili smo mu" ne misli ništa skandalozno nego da će da mu zvižde i dobacuju više nego drugima. Baš smara ovo moralisanje i sa jedne sa druge strane. Odvalio nas dečko pa se primio i gestikulirao (meni su takve proslave generalno šabanske, al nebitno) i zbog obe te stvari će imati topliji doček kada mi budemo domaćini. Takve stvari daju draž derbiju, opustite se malo ljudi. I šabanisanje na terenu i reakcije publike su deo tog folklora uvek bile. Jedan je šokiran i tužan što ozbiljan čovek piše da će Aleksi ovo biti zapamćeno, kao da mu je iko pretio bilo čime osim vrućim dočekom u Pioniru. Nadovezuje se vatrenk navijač iz ruralne sredine koji za sebe tvrdi da nije šipkaš i naglašava da su forumaši fizički nedorasli da naškode jednom Aleksi...ludilo mozga, napeti ste mnogo.

Pa dobro jedan od vaših jedva čeka da se Aleksi karma usere u život :puke:. Nešto ne verujem da je pod tim mislio da će biti radostan kada da mu crkne sijalica u trenutku kad nema rezervnu u stanu.

 

Suluda je cela frka ovde, pogotovo što se na terenu rešilo za jednocifren broj sekundi. Ok nešto napišeš u afektu, uz uticaj lošeg rezultata u ovom "nebitnom" derbiju, ali forsiranje te priče je nepotrebno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Naravno da Avramovica niko zbog ovoga nece ni prepoznati na ulici, kamoli mu naskoditi na bilo koji nacin. Zato, kad se bude igrao sledeci derbi moze da se pripremi za ozbiljno "feniranje". Ili mozda neko misli da vecina navijaca, narocito ovih "najvernijih", ima razumevanja za "pickaranje preko brda u granicama normale". Za manje su Gurovic i Macvan do kraja karijere dobijali porcije sa tribina. Istina, Gurovicu su i na kucu dolazili ali to je vec grobarska trash estetika.:dry:

Meni to očekivano feniranje tokom sledećeg derbija ulazi u "pičkaranje preko brda u granicama normale". Ne vidim ništa skandalozno u tome da neki igrač Partizana bude omražen kod navijača Zvezde, a Aleska je svojim ponašanjem sam sebe kandidovao za takvu ulogu. 

Link to comment

Respekt za Avramovića, 31 poen za poluvreme 8-8 za tri poena, ja se ne sećam da sam to ikad video od raspada zemlje, naročito na utakmici ovakvog nivoa i intenziteta. Da li će to nekad ponoviti, zaista teško, i za Džordana u prajmu je to ozbiljan poduhvat, ali jeste to uradio i ostaće zapisano. Svaka čast još jednom.

Što se tiče provokacije, ne mislim ništa strašno, dešava se, zaista se i odmah izvinio Radonjiću. Ali ta provokacija je postojala, izazvala je reakciju Zvezdine klupe, pa su dodeljene 2 tehničke greške. Klupi Zvezde i klupi Partizana. Ponovimo još jednom, jedan igrač je napravio neprimeren gest prema protivničkoj klupi, izazvao reakciju iste. Dodeljene 2 tehničke greške. Klupi tima koji je reagovao na neprimeren gest. I klupi drugog tima. Jel samo meni nešto ne štima u ovoj predstavi?

Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Slažem se, i mene buni što je našoj klupi dodeljena tehnička :Jova:

 

Da ne bi bila dodeljena Avramovicu kojem bi to bila peta licna.

  • +1 3
Link to comment

Ne razumem zasto je ovo bitno?

 

Quote

The positions in the standings would have been decided by winning percentage, not win/loss record

 

Ako svi rezultati ostaju, i sve preostale utakmice ce biti registrovane sa 20:0 znaci da bi trebalo da sve ekipe zavrse sa 34 upisana meca. Cemu onda ovo uvodjenje procenata?

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

Ne razumem zasto je ovo bitno?

 

 

Ako svi rezultati ostaju, i sve preostale utakmice ce biti registrovane sa 20:0 znaci da bi trebalo da sve ekipe zavrse sa 34 upisana meca. Cemu onda ovo uvodjenje procenata?

 

Ne ostaju, koliko sam razumeo ovu vratolomiju. Svi rezultati protiv ruskih klubova se brisu a onde gde treba da se igra protiv njih ubuduce tretirace se kao otkazana utakmica i niko nece dobiti bodove. Na kraju ce se valjda svima racunati kao da su odigrali 28 a ne 34 kola.

  • +1 2
Link to comment
Ne razumem zasto je ovo bitno?
 
The positions in the standings would have been decided by winning percentage, not win/loss record
 

To su bile samo moguće alternative.
Utakmice protiv ruskih timova se neće računati, oduzimaju se i pobjede i porazi protiv tih ekipa.
Tako da je Zvezda trenutno u top 9 jeej

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk



Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Da ne bi bila dodeljena Avramovicu kojem bi to bila peta licna.

Point taken. 

 

Nisam bio svestan toga. Mogli su da mu daju 5.

Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Point taken. 

 

Nisam bio svestan toga. Mogli su da mu daju 5.

 

I da mu useru partiju zivota? Mislim, sam bi bio kriv ali verovatno je bolje ovako.

Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Da ne bi bila dodeljena Avramovicu kojem bi to bila peta licna.


Tako je i Jovic prisvojio™ faul umesto pete Kalenicu u onoj najbitnijoj tekmi ove decenije. :D

Link to comment
41 minutes ago, harper said:

 

I da mu useru partiju zivota? Mislim, sam bi bio kriv ali verovatno je bolje ovako.

Slažem se, zato sam i napisao da su mogli, a ne morali ili trebali.

 

Lično nisam pristalica izbacivanja igrača zbog gluposti (sitnih) i slepog pridržavanja principa "rules are rules". Sličan primer je Radonjićeva druga tehnička u finalu kupa. Sve ok, po pravilima je, sam je kriv - ali moj idealni sudija će da štiti benefit same igre.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...