Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, Joe D said:

koliko je dao posle famoznog gestikuliranja? 

još 12 poena

Edited by garmonbozia
Link to comment
53 minutes ago, Zli Gli said:

Meni je ovo njihovo lozenje skroz normalno i ocekivano, kontam da im je filing kao da su dobili Dzordanove Bulse pa im ne treba zamerati.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 


Pa naravno, to im je najjaci protivnik u ovoj sezoni. Kapirao sam da ce dobiti, nasi umorni, 2x smo ih odradili, Radonja cesto gubio te derbije koji ne odlucuju ni o cemu...

Ako se sastanemo u ABA, nasi su. A i u KLS. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

još 12 poena

eto. kad trashtalk-ujes i napunis preko toga, protivnik moze samo da ti pruzi ruku. tako je u sportu. ove osetljive babe mogu da gledaju bocanje, ili bar da nauce prihvate poraz kao ljudi.

  • +1 8
Link to comment

Zna li neko šta se dešava sa Žilbertom? Je li se oporavio? Je li našao djevojku itd?
Inače, dobro je što Deda daje znakove života, u odnosu na početak sezone ovo je vrhunski.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Sa druge strane, ako je to normlano zašto se onda dečko izvinjavao?

 

To je pravo pitanje za ove lozace kojima je tako nesto normalno a kad odu na fudbal ili basket dobro paze da ne urade nesto slicno da ih neko ne isamara. Neke od tih lozaca sam i vidjao na forumskom fudbalu svojevremeno, plase se sopstvene senke ali su ovde na forumu opasni kurajberi.

 

Trener protivnicke ekipe se ne provocira tokom utakmice. Tacka. Pa makar posle utakmice njih dvojica isli na pivo i ganjali dame lakog morala po splavovima, sto verujem da mnogi igraci protivnickih timova i rade. Za internim zajebancijama se ne poseze u hali punoj navijaca, na utakmici koju prenosi televizija. Avramovicu je to postalo jasno cim se malo dozvao pameti, nekim ljudima odavde izgleda nece biti jasno nikad.

  • +1 2
Link to comment

jbt harpere sto ti tezak covek, neverovatno, pogledaj snimak ponovo, evo ja cu da ti linkujem
 

 

Obrati paznju gde se okrece Avramovic i kome gestikulira (hint: celavom Ilicu) a gde stoji Radonjic (cak vamo levo iza sudije). Dakle, nije nista bilo upuceno Radonjicu. 

 

Izvinjavao se jer su klupe dobile tehnicku i shvatio je da je to pogresno protumaceno. Zagrljaj i osmeh Radonjica i odmah zatim otpozdrav Nebojse Ilica bi valjda trebalo jasno da ukazu na to, ako mu njih dvojica ne zameraju nista, sto je toliko tesko obicnom narodu.

  • +1 4
Link to comment

ma aleksaaaa je dobro prosao, sta su sve radili macvanu zato sto se jednom nesto iskreveljio, cak ne prema klupi zvezde. dobio je cak i cuvenu pesmu koju su i igraci morali da pevaju.

Link to comment

A jbt valjda je jasno da se pod "zapamtili smo mu" ne misli ništa skandalozno nego da će da mu zvižde i dobacuju više nego drugima. Baš smara ovo moralisanje i sa jedne sa druge strane. Odvalio nas dečko pa se primio i gestikulirao (meni su takve proslave generalno šabanske, al nebitno) i zbog obe te stvari će imati topliji doček kada mi budemo domaćini. Takve stvari daju draž derbiju, opustite se malo ljudi. I šabanisanje na terenu i reakcije publike su deo tog folklora uvek bile. Jedan je šokiran i tužan što ozbiljan čovek piše da će Aleksi ovo biti zapamćeno, kao da mu je iko pretio bilo čime osim vrućim dočekom u Pioniru. Nadovezuje se vatrenk navijač iz ruralne sredine koji za sebe tvrdi da nije šipkaš i naglašava da su forumaši fizički nedorasli da naškode jednom Aleksi...ludilo mozga, napeti ste mnogo.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Jebote, a zašto ne bi mogli da se pičkaramo preko brda u granicama normale, kao uostalom i junaci ove priče Aleksa i Neša? Ili sam ja nešto propustio ili niko nije pozivao na bilo šta, bile su sasvim opšte opaske bez ikakvih poziva na nasilje. Sve ste to učitali...jebote, normalno je da će Aleksa da nas nervira posle onakve partije i gestikulacije i normalno je da mu se ništa neće desiti, kladim se da je sinoć normalno otišao u kafanu, a danas u restoran. Koji vam je kurac?

  • +1 4
Link to comment
30 minutes ago, Heaviside said:

Jebote, a zašto ne bi mogli da se pičkaramo preko brda u granicama normale, kao uostalom i junaci ove priče Aleksa i Neša? Ili sam ja nešto propustio ili niko nije pozivao na bilo šta, bile su sasvim opšte opaske bez ikakvih poziva na nasilje. Sve ste to učitali...jebote, normalno je da će Aleksa da nas nervira posle onakve partije i gestikulacije i normalno je da mu se ništa neće desiti, kladim se da je sinoć normalno otišao u kafanu, a danas u restoran. Koji vam je kurac?

 

Naravno da Avramovica niko zbog ovoga nece ni prepoznati na ulici, kamoli mu naskoditi na bilo koji nacin. Zato, kad se bude igrao sledeci derbi moze da se pripremi za ozbiljno "feniranje". Ili mozda neko misli da vecina navijaca, narocito ovih "najvernijih", ima razumevanja za "pickaranje preko brda u granicama normale". Za manje su Gurovic i Macvan do kraja karijere dobijali porcije sa tribina. Istina, Gurovicu su i na kucu dolazili ali to je vec grobarska trash estetika.:dry:

Link to comment
54 minutes ago, Heaviside said:

Jebote, a zašto ne bi mogli da se pičkaramo preko brda u granicama normale, kao uostalom i junaci ove priče Aleksa i Neša? Ili sam ja nešto propustio ili niko nije pozivao na bilo šta, bile su sasvim opšte opaske bez ikakvih poziva na nasilje. Sve ste to učitali...jebote, normalno je da će Aleksa da nas nervira posle onakve partije i gestikulacije i normalno je da mu se ništa neće desiti, kladim se da je sinoć normalno otišao u kafanu, a danas u restoran. Koji vam je kurac?

 

"pickaranje preko brda u granicama normale" je moglo nekad kada smo kao narod bili normalniji, sada vise nismo, i imajuci to u vidu igraci bi stvarno morali da paze kako se ponasaju i sta izjavljuju. Koliko god neki njihov gest bio produkt cistog adrenalina, gomila jedva ceka neki povod da bi pustila otrov zbog toga. tu su i drustvene mreze koje samo potpiruju ludilo.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

za ovaj nedosudjeni lukin flop sam video u prenosu kako je sudija vec spremio da svira faul u napadu...i nije 

ali nije ni flop pa je 1:1 :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...