Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

nisam gledao utakmicu, pa sam morao da pogledam oko cega se kurobrecate nekoliko strana. lik gestikulirao prema klupi, wow. stvarno ste teske seronje ponekad. 

  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment
31 minutes ago, Joe D said:

nisam gledao utakmicu, pa sam morao da pogledam oko cega se kurobrecate nekoliko strana. lik gestikulirao prema klupi, wow. stvarno ste teske seronje ponekad

:laugh:

 

Stvarno, neverovatna količina jeda na Avramovića ovde i trijumfalizma tamo u prilično nebitnoj utakmici.

Link to comment

Meni je ovo njihovo lozenje skroz normalno i ocekivano, kontam da im je filing kao da su dobili Dzordanove Bulse pa im ne treba zamerati.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Meni najgore to proseravanje, normalno je, nije uradio ništa strašno, naravno da nije ali dobili smo 15 derbija za redom, ne sećam se JEDNOG takvog ispada naših igrača. Ovi dobiju jednom, i odmah krene parada nekih dečjih loženja.

Sa druge strane, ako je to normlano zašto se onda dečko izvinjavao? Zato što je za razliku od nekih ovde verovatno svestan da provociranje protivnika nije baš u skladu sa nekim fair play manirima. Pogotovu kada pobediš posle 15 mečeva i 2 golema poraza u skorije  vreme, jednostavno, jadno je. Nekome je to verovatno normalno ponašanje, meni pak nije, sve je ok, po tome se razlikujemo.

Sa druge strane, poštujem što se Avramović izvinio, i apsolutno razumem da je dečko odlepio od adrenalina u momentu, uradio je šta je uradio i to u derbiju protiv velikog rivala, ne pamtim kad je neko dao 30p za poluvreme, definitivno antologijska predstava koja sigurno neće biti ponovljena u skorije vreme, ako i ikada. Retko ljudi daju i 30 za tekmu u derbiju a kamoli za poluvreme i to u drugom kada se lomi meč. 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 7
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:


Sa druge strane, poštujem što se Avramović izvinio, i apsolutno razumem da je dečko odlepio od adrenalina u momentu, uradio je šta je uradio i to u derbiju protiv velikog rivala, ne pamtim kad je neko dao 30p za poluvreme, definitivno antologijska predstava koja sigurno neće biti ponovljena u skorije vreme, ako i ikada. Retko ljudi daju i 30 za tekmu u derbiju a kamoli za poluvreme i to u drugom kada se lomi meč. 

 

 

Bravo.

 

Igali ste ljudi neki sport i sami, sigurno u naletu emocija iskoci nesto neprimereno. 

 

Hladne glave gledano, naravno da jeste neprimereno, to stoji. 

 

A za ovo sto Harper pise nemam reci. Aj da je napaljeni klinac, ali covek koji na ovom forumu redovno izbacuje minijature koje se mogu pinovati i sluziti kao primer...

 

Edited by Milošica
  • +1 7
Link to comment
Just now, Nikodije said:

nema nista neprimereno u lozenju kada protivniku ubacis 30 za poluvreme. kriv je onaj ko mu je dozvolio da ubaci 30.

 

Jedno je loženje sa svojim timom i navijačima, drugo je da podjebavaš protivnika. 

 

Ne mislim da je Avram to radio tj verujem da je u pitanju bila interna zajebancija sa Ilićem kao što je rekao, govorim inače. 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Jedno je loženje sa svojim timom i navijačima, drugo je da podjebavaš protivnika. 

 

Ne mislim da je Avram to radio tj verujem da je u pitanju bila interna zajebancija sa Ilićem kao što je rekao, govorim inače. 

 

uh, strasno, podjebavanje  protivnika   :D

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

nema nista neprimereno u lozenju kada protivniku ubacis 30 za poluvreme. kriv je onaj ko mu je dozvolio da ubaci 30.

koliko je dao posle famoznog gestikuliranja? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...