Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, garmonbozia said:

Posle utakmice, otkrio je zašto je gestikulirao ka klupi "večitog" rivala.

"Izvinio sam se za taj postupak, ako je neko shvatio kao provokaciju, nikoga nisam hteo da isprovociram, to je bila interna šala između Nebojše Ilića, našeg tim menadžera reprezentacije i mene. Znali smo da igramo derbi i kroz reprezentaciju smo se šalili. Nastavio sam sa njim da se šalim i sada. Nikakva provokacija ni za klupu Zvezde ni za trenera, to nije u mom maniru, izvinio sam se njihovim igračima i to je to", rekao je Avramović.
 

 

 

sad idi truj na drugom mestu gnjido jedna

 

Mrsh, bre, budalo. Da, cuveno "izvini" post festum. Moze to izvini da metne u gace, zna on odlicno da mu je ovo zapamceno.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Pa, bio je nas, ponasao se normalno, a onda je dosao kod vas i eto rezultata...

 

 

Ali, kakav dan za Partizan. Prvo onaj sramni penal u Subotici pa ova seoska idila na kosarci. Posle se ljute na ove sto dodju na forum sa "nismo isti" stavom. Da je ovo Obradovicu uradio neki Dobric ili Kalinic Radonjic bi ih oterao ne u svlacionicu nego u Barajevo, i to gradskim prevozom.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Drako said:

Pa, bio je nas, ponasao se normalno, a onda je dosao kod vas i eto rezultata...

 

 

prekratko je tu da bi Žoc mogao da izbaci iz njega to pogrešno vaspitavanje :fantom:

 

btw toliko histerije i kmečanja zbog njegovih pRoVoKaCiJa upućenih klupi rivala i objašnjenja nakon utakmice, da se propustio taj detalj da je odmah nakon tih pRoVoKaCiJa, Neša Ilić prišao i pozdravio se sa Aleksom, Dakle ne posle utakmice, već u sred iste. To što neko ovde možda nema drugare sa kojima može da se međusobno provocira na temu sporta, nije opravdanje za onakve izlive kiseline. To između Alekse i Ilića je bilo čisto drugarski, što se i videlo na utakmici.

 

  • +1 3
Link to comment

A jel Aleksa uradio jos nesto osim onoga prema klupi? Meni ono nije bilo nista, posebno sto se odmah izvinio.

 

A Ledeja treba ozbiljno da bude sramota.

Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

A jel Aleksa uradio jos nesto osim onoga prema klupi? Meni ono nije bilo nista, posebno sto se odmah izvinio.

 

A Ledeja treba ozbiljno da bude sramota.

 

Klupa je off-limits za igrace, uvek je bila i uvek ce biti. Na derbijima se desavalo svasta, ukljucujuci i tuce igraca, ali gestikulacije prema trenerima protivnickih ekipa se jednostavno ne dozvoljavaju. Izvinjavanje posle toga moze da okaci macku o rep.

Link to comment

 Da parafraziram veliki mudrost, velikog Domagoja Pancirova - ''Nekada su košarku igrali džezeri, danas je igraju šabani poput Alekse Avramovića''. Ali dobro da se manemo nebitnih mentola poput dotičnog, samo je dodatno motivisao našu ekipu i navijače pred sledeće susrete. Dobiće po guzici u plej ofu samo tako. Ako naravno uđu u finale. 

  • Haha 2
Link to comment

Mnogo buke ni oko cega. Nebitna utakmica, nebitne provokacije. Slusao sam tog Avramovica u par navrata kako daje neke izjave, dobrica je, ali ogranicen kao balkon. Seljacic koji je odigrao partiju karijere koju nikada ponoviti nece i koju ce prepricavati dok je ziv. Usput omrazen od strane Partizanove publike kao deklarisani Zvezdas i masno preplaceni Zelimirov promasaj koji igra sezonu debelo ispod ocekivanja. Doslo njegovih par minuta, razumljivo da malo poleti. Uostalom, sunuo je 33 poena u lice ponajboljoj El odbrani, zasluzio je da malo provocira.

 

  • +1 3
Link to comment

Ma, 6 meseci provedes kod njih, i ocas posla se od dobrice pretvoris u seljacinu. Takvi su od kad je ono zlo preko njih postalo neki krivak u srpskoj kosarci, od njegovog vremena su krenuli klimoglavi, laktovi, guranje sa ledja, provociranje, vredjanje...

 

Edited by Drako
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, FPLS said:

Mnogo buke ni oko cega. Nebitna utakmica, nebitne provokacije. Slusao sam tog Avramovica u par navrata kako daje neke izjave, dobrica je, ali ogranicen kao balkon. Seljacic koji je odigrao partiju karijere koju nikada ponoviti nece i koju ce prepricavati dok je ziv. Usput omrazen od strane Partizanove publike kao deklarisani Zvezdas i masno preplaceni Zelimirov promasaj koji igra sezonu debelo ispod ocekivanja. Doslo njegovih par minuta, razumljivo da malo poleti. Uostalom, sunuo je 33 poena u lice ponajboljoj El odbrani, zasluzio je da malo provocira.

 

 

A onda kad bude iskijao ovo ponasanje na sledecem derbiju neko drugi s ove strane ce reci - jebi ga, zasluzio je, sta se dize tolika prasina. Ne razumem cemu takve stvari, igraj, raduj se i gledaj svoja posla. Tim pre ako si odigrao utakmicu zivota.

Link to comment

Manje vise ocekivan poraz.Ovo je partizan morao da pobedi na ovaj ili onaj nacin.Treba im cestittati.Bili su odmorniji i sveziji njima je ovo bilo pitanje zivota ili smrti.

 

 

  • +1 3
Link to comment

 

 

Nema ovog kucanja nigde po medijima, recimo gtr92 ima 16 vesti o Partizanu, Aleksi osvetniku (?) i monstruoznosti Lesora. Ovoga nema nigde, pa rekoh da postavim, neka skromno stoji bar ovde.

 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...