Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

bilo bi fer da posle (opravdanog) napusavanja alekseee napisete da je momak prisao radonjicu i klupi i izvinio se. to se retko vidja u derbijima.

+ smirivao ledaya kad je bez logike skocio na davidovca.

 

 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

Partizan delovao dosta svežije, kada su igrali zadnju utakmicu? 

pa u kupu sa nama, napomenu sam to pet puta minimum

Link to comment
bilo bi fer da posle (opravdanog) napusavanja alekseee napisete da je momak prisao radonjicu i klupi i izvinio se. to se retko vidja u derbijima.
+ smirivao ledaya kad je bez logike skocio na davidovca.
 
 
Sta se retko vidja? Izvinjenje?
Mozda zato sto se retko/nikad ne desava provociranje protivnicke klupe?

Za igru svaka cast, glupo je malo nazivati to srecom. Covek je dao sve od sebe i pokido. To sto Zvezda nije imala resenja paralelno jureci Puntera je tema za naredne treninge.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, MeanM@ said:

Sta se retko vidja? Izvinjenje?
Mozda zato sto se retko/nikad ne desava provociranje protivnicke klupe?

Za igru svaka cast, glupo je malo nazivati to srecom. Covek je dao sve od sebe i pokido. To sto Zvezda nije imala resenja paralelno jureci Puntera je tema za naredne treninge.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

mozda si u pravu za ovih nekoliko godina vase bolje igre i rezultata, ali bilo je provokacija, i sa jedne i sa druge strane. jbt, to je derbi.

kakogod, meni je, osim njegove partije i obradovicevog jurenja 15 razlike (jer tako treba da igra bilo koji tim koji zeli da bude sampion), ovo hajlajt veceri.

Edited by holden kolfild
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, holden kolfild said:

mozda si u pravu za ovih par nekoliko godina vase bolje igre i rezultata, ali bilo je provokacija, i sa jedne i sa druge strane. jbt, to je derbi.

kakogod, meni je, osim njegove partije i obradovicevog jurenja 15 razlike (jer tako treba da igra bilo koji tim koji zeli da bude sampion), ovo hajlajt veceri.

 

koliko se ja secam poslednja provokacija je bila kad se bogdan unosio u facu rakocevicu. hocu reci da je bilo bas poodavno.

Link to comment
30 minutes ago, holden kolfild said:

bilo bi fer da posle (opravdanog) napusavanja alekseee napisete da je momak prisao radonjicu i klupi i izvinio se. to se retko vidja u derbijima.

+ smirivao ledaya kad je bez logike skocio na davidovca.

 

Nisam video da se izvinio, svaka čast ako jeste, nijedna pobeda nije bitnija od fair play-a, meni barem.

  • +1 2
Link to comment

Odmah se izvinio i zagrlio sa Radonjom, povukla ga atmosfera. Niste realni, naložen je igrač, u životu nije ovako šutirao i odigrao najbolju partiju u životu. Čim se smirio skapirao da je provocirao i otišao da se izvini i Radonji i klupi. 

  • +1 7
Link to comment

Na kraju ovaj jedan poen moze lako da odluci titulu.

 

Ovo je otprilike maksimum koji Partizan moze da izvuce protiv nas, seoski kriterijum sudjenja, domaca publika, drasticno razlicit kalendar klubova i once in a lifetime partija ovog seljobera koji posle ovakvog sabanisanja bolje da se ne pojavljuje u Pioniru pred nasim navijacima. Provociranje trenera protivnicke ekipe je malo too much cak i za derbi. Radonjic je namirisao sta nam se sprema kad je sudjenje u pitanju pa je vec poceo da vileni i da sprema kriterijum za zavrsnicu, ovo mu je drugo iskljucenje zaredom protiv Partizana.

 

U svakom slucaju, posle ovoga se gotovo sigurno zna koje dve ekipe ce odmarati na pocetku plej-ofa.

  • +1 4
Link to comment
19 minutes ago, harper said:

once in a lifetime partija ovog seljobera koji posle ovakvog sabanisanja bolje da se ne pojavljuje u Pioniru pred nasim navijacima.

Posle utakmice, otkrio je zašto je gestikulirao ka klupi "večitog" rivala.

"Izvinio sam se za taj postupak, ako je neko shvatio kao provokaciju, nikoga nisam hteo da isprovociram, to je bila interna šala između Nebojše Ilića, našeg tim menadžera reprezentacije i mene. Znali smo da igramo derbi i kroz reprezentaciju smo se šalili. Nastavio sam sa njim da se šalim i sada. Nikakva provokacija ni za klupu Zvezde ni za trenera, to nije u mom maniru, izvinio sam se njihovim igračima i to je to", rekao je Avramović.
 

 

 

sad idi truj na drugom mestu gnjido jedna

  • Hvala 1
  • -1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...