Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Je li realno da je Ivanović ovoliko govno od igrača i pizda od karaktera, prije ovog vraćanja lopte sa polaganja, nije smio uzeti ni poptuno otvoren šut za 3?? Kud brata Brajsa ne uzešmo, a ne ovog miša....

Link to comment

Ja sve ne zelim da verujem da je Ivanovic toliko los, krenuce ga kad tad, kurac palac... ali ne, izgleda da mu kod nas nema spasa. Kontam da ce kidati gde god ode posle, nije uopste toliki nemac pojma kako ispada ove sezone.

Oni peglaju na 120% lozenja i igraca i publike a mi preko kurca sa milion gresaka i opet smo u igri, ne znam da li cemo dobiti ovo ali u nekoj seriji na tri pobede gde imamo prednost domaceg terena ce nas dobiti nikad a mozda cak ni tad, toliko smo bolji.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ivanovic je toliko uzasan, da mi fali Markovic. Odavno se tako ne zajebah u proceni igraca, mislio sam da ce Dzoni biti strava pojacanje, a ispade barabar s Uskokovicem.

 

Pitanje je momenta kad ce Radonjic biti opet iskljucen, doduse uglavnom s pravom protestuje, sudjenje je odvratno. Ne u smislu da nesto specijalno navlace za Partizan, nego je prosto kriterijum jako cudan.

 

Mi smo uglavnom grozni kad se ne igra ni Kalini ni Voltersu, s obzirom da je veceras bas taj slucaj, ovaj rezultat je solidan. Nemam nista protiv da se ponovi identicno poluvreme, da odbranimo tih +15 i na miru se spremamo za Real.

Link to comment

Sudjenje kls nivo. Davidovcu trojku nisi priznali, a Lesor povukao mrezicu. Koliko ce Ra trpiti nepravdu vidjecemo. :fantom:

 

Dzoni igra bez samopouzdanja. Otvorene suteve ne uzima...

Link to comment

Radonji baš ne stoji šabanisanje sa sudijama, mora da se ugoji još 20 kila i da stavi naočare.

Holins vam je opasan ubod.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...