Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Pavle je bio jedan od najboljih strijelaca u omladinskoj ligi Srbije  u dužem vremenskom periodu, nije se naigrao u 1. timu. Čitajući ovu biografiju famoznog Rajka, primjerenije mi je nekako da više bude zastupljen na kzš kad su i pitanju fudbal i rukomet.

Link to comment

cuvena zvezdina generacija 77/78, delibasic, nikola mitrovic, perica, gvozdenovic, deki... najavljivala su se cuda, al samo je deki napravio karijeru. i ajde perica i gvozdenovic kao nesto.

i lalat naravno  :sleep:

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Pavle je bio jedan od najboljih strijelaca u omladinskoj ligi Srbije  u dužem vremenskom periodu, nije se naigrao u 1. timu. Čitajući ovu biografiju famoznog Rajka, primjerenije mi je nekako da više bude zastupljen na kzš kad su i pitanju fudbal i rukomet.

 

Sve sto treba procitati iz te biografije je godina rodjenja. Dokoni penzioner kojeg mrzi da sedi kuci pa ugadja sebi tako sto ide sa konferencije za stampu na konferenciju za stampu, umesto da igra sah na Kalemegdanu, cuva unuke, ide na pijac ili vec radi ono sto penzioneri obicno rade. Prava nesreca je u tome sto se izdvaja od ove gomile priucenih klinaca, nazovi novinara koji dodju da odslusaju dva minuta Radonjicevog mucanja i hmkanja, posalju redakciji sto je moguce kraci tekst i pobegnu u kafanu. Da su ti drugi novinari pravi, ozbiljni novinari dobri Rajko bi ga ugasio u roku od odmah.

  • +1 5
Link to comment
16 hours ago, harper said:

 

Sve sto treba procitati iz te biografije je godina rodjenja. Dokoni penzioner kojeg mrzi da sedi kuci pa ugadja sebi tako sto ide sa konferencije za stampu na konferenciju za stampu, umesto da igra sah na Kalemegdanu, cuva unuke, ide na pijac ili vec radi ono sto penzioneri obicno rade. Prava nesreca je u tome sto se izdvaja od ove gomile priucenih klinaca, nazovi novinara koji dodju da odslusaju dva minuta Radonjicevog mucanja i hmkanja, posalju redakciji sto je moguce kraci tekst i pobegnu u kafanu. Da su ti drugi novinari pravi, ozbiljni novinari dobri Rajko bi ga ugasio u roku od odmah.

Slažem se da je sportsko novinarstvo u Srbiji odavno u raspadu, naravno ništa pozitivno ne mislim niti o Rajkovom krestanju i idiotskim pitanjima. 

Link to comment

Ja samo zbog te Rajko-Radonja situacije i gledam konfu, imaju tu neku seksualnu tenziju izmedju kruga dvojke i ravnogorskog pokreta. :D Ako se dobro secam, onda kad smo ga urnisali 30 razlike i otpustili iz Bajerna, Rajko je bio fin tad. 

Alimpija, Tomica, Obrada i Sakotu sam slusao tipa 3 puta ikad. Prvi se stalno nesto pravdao, drugi i treci antipaticni do jaja, Sakota zivi u pogresnom veku, vadili ga s domina i tombole da se jebava po avionima. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Ovo preskačem sa hiljadu faulova me ne zanima da gledam. Dobar ovaj faul Holinsa ,Lesor u bloku mase rukama i udara Holinsa dok ovaj juri Pantera.
Sudjenje kao ranije u kls.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...